18th، نوامبر 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 18th, نوامبر 2021 ساعت 8:52 ب.ظ | کد خبر: 89753

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در پی درگذشت مادر فرمانده شهید مدافع حرم سید مجتبی ابوالقاسمی از سوی امام جمعه دزفول پیام تسلیتی صادر شد.

در متن پیام حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی آمده است:

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

خبر درگذشت بانوی مؤمنه حاجیه «سیده زری ابوالقاسمی فر» مادر فرمانده شهید مدافع حرم، سید مجتبی ابوالقاسمی، داغ این شهید عزیز را تازه کرد.

اگر بگویم داغ از دست دادن والدین شهدا به همان اندازه شهادت شهیدشان جانسوز است گزافه نگفته‌ام.

داغ انسانهایی که والاترین مقامات، یعنی شهید و شهادت در دامان ایشان پرورش یافته است و اکنون خود نیز نزد فرزند شهیدشان متنعم از ارزاق نورانی الهی هستند.

اگر فقدان یک شهید سخت است؛ از دست دادن والدین شهدا، از دست دادن راه و رسم عملی شهادت است، از دست دادن مکتب‌خانه شهادت است. گنجینه‌خانه‌ای که با نظر به آن می‌توان فوج فوج بر سالکان این مسیر افزود.

خدا را شاکرم که به خوبان روزگار این توفیق عطا شد تا از این گنجینه عزیز به قدر توفیق و بضاعت بهرمند شوند و تشنگان شهد شهادت را از آن سیراب کنند.

این مادر و خواهر شهید، از گوهر‌های زمانه ما بود، کسی که فرزندش را در دوران جنگ نرم، چنان تربیت کرد که برای جوانان و مادران دزفول مقاوم مکتب‌ساز شد.

این مصیبت وارده را اولا به سید بزرگوار، پدر عالیقدر این شهید عزیز و بازماندگان تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم و علو درجات را برای آن مرحومه مسئلت دارم.

خداوند ما را از سایه‌ رحمت پدران و مادران شهدا بی نسیب نفرماید.

                                                                                                      قاضی دزفولی امام جمعه دزفول

گفتنی است مراسم تشییع این بانوی مؤمنه فردا جمعه ۲۸ ابان ۱۴۰۰ از ساعت ۹ صبح از مقابل مسجد دوازده امام گلزار شهید آباد به سمت قطعه صالحین برگزار خواهد شد.