18th، نوامبر 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 18th, نوامبر 2021 ساعت 2:13 ب.ظ | کد خبر: 89739

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار مسئولین مدارس صدرا در دزفول گفت: تربیت و آموزش در کنار هم و دو بال برای پیشرفت و موفقیت می‌باشند.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر هم افزایی و تبادل نظر مستمر افزود: جدا کردن دانش آموز از فضای نامناسب، و برنامه ریزی مفید برای پر کردن اوقات فراغت آنها موفقیت بزرگی خواهد بود و فرصت و مجال نفوذ را از دشمن می‌گیرد.

وی تقسیم کار را زمینه حصول نتیجه بهتر دانست و خاطرنشان کرد: به هر میزان که مدیریت و برنامه‌ریزی خلاقانه در تمام زمینه‌ها با وجود کمبودها و نواقص، صورت گیرد به همان اندازه موفقیت به دنبال دارد.

حجه‌‌الاسلام والمسلمین قاضی با اشاره به استعدادها و زمینه‌های موجود در شهرستان تصریح کرد: با وجود مشکلات فراوان، دزفول از تمام شهرهای استان موفق تر بوده است که نشان دهنده استعدادهای موجود در شهرستان است ولی هنوز ظرفیتهایی در دزفول وجود دارد که می‌توان با تلاش، آنها را به فعلیت رساند.

شایان ذکر است که مسئولین مدارس صدرا در دزفول گزارشی از تلاش شبانه روزی مربیان، پیشرفتهای دانش آموزان و مشکلات مدارس ارائه دادند.