24th، دسامبر 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت نامه شهید عبدالمجید خدائی نجار

خدایا: این خدمت ناچیز مرا بپذیر و مرا در پناه رحمت خودت قرار ده

زمان انتشار: 24th, دسامبر 2021 ساعت 12:00 ق.ظ | کد خبر: 89725

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت نامه برادر شهید عبدالمجید خدائی نجار

بسم رب الشهداء

قَاتِلُوا الَّذِینَ لَا یُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَلَا بِالْیَوْمِ الْآخِرِ وَلَا یُحَرِّمُونَ مَا حَرَّم اللَّهُ

(ای اهل ایمان) با هر که از اهل کتاب (یهود و نصاری) که ایمان به خدا و روز قیامت نیاورده و آنچه را خدا و رسولش حرام کرده حرام نمی‌دانند و به دین حق (و آیین اسلام) نمی‌گروند قتال و کارزار کنید تا آن‌گاه که با دست خود با ذلت و تواضع جزیه دهند.

با درود فراوان به شهیدان انقلاب اسلامی و امام امت، خمینی بت شکن و سلام بر مهدی(عج) وصیت نامه خود را چنین آغاز می‏کنم.

بارالها آنچه دارم از تو دارم، پس چطور می‏توان آن دست و پایی راکه به من دادی بجز در راه تو در راه دیگری استفاده کنم.

آخر چرا این گول خورده‏ها نمی‏خواهند در این موقعیت حساس حقیقت را درک کنند؟ آیا اینها می‏خواهند چه چیزی را ثابت کنند؟ مگر آقای رجوی و امثال این گول خورده‏ها پیغمبر و خدائی جدا دارند که مخالفت با امام می‏کنند، جز اینکه آنها در خط آمریکایند.

آنها جوانهای مملکت را به دام خود می‏کشند و از قرآن سوء استفاده می‏کنند و تفسیرهایی برای رسیدن به آمال شیطانی خود درست کرده‏اند لعنت خدا بر اینها باد.

آیا آن رئیس جمهور و نخست وزیری که از توده مردم مستضعف انتخاب شده است و جز برای اسلام و مردم رنج دیده ایران چیز دیگری در پیش ندارد، و آیا آن پاسداری که در قلب دشمن می‌رود و دشمن را ضربه می‏زند و بعد از مدتی برای یکی دو روز به مرخصی می‏آید، به جه جرمی اینها را اینطور ترر می‏کنند؟

خدایا : برای آنهایی که دستشان به همچون خونهای پاکی آلوده نشده و نسبت به افکار گذشته خود پشیمانند، طلب بخشش می‏کنم.

خدایا: این خدمت ناچیز مرا بپذیر و مرا در پناه رحمت خودت قرار ده و من واقعاً خجالت می‏کشم آنطور که باید و شاید نتوانستم خدمتی کرده باشم. چون آنچه دارم، از تو دارم.

مادر: با چشمان فرسوده خود می‏بینی، هر روز که می‏گذرد چندین شهید در جبهه داریم و هزاران مادر داغدیده که از اوایل انقلاب تا کنون به چشم خود می‏بینی که همه فرزندان خود را در راه اسلام هدیه کرده‏اند؛ امیدوارم که بعد از شهید شدن من گریه نکنی و خم به ابرو نیاوری، تا خدای نکرده دشمن خوشحال شود.

باید افتخار کنی که چنین فرزندی که خدا به تو امانت داده بود، امانتش را به او باز گردانی . ضمناً هر کس که بخواهد از کشته شدن من سوء استفاده کند، نفرین خدا بر او باد، حتی اگر هر یک از اعضاء خانواده‏ام باشد.

اگر دوستی بخواهد بر مزار من بیاید و به ظاهر گریه و در نماز خواندن سستی کند نفرین خدا بر او باد.

دوستان، کمی به خود بیایید و فکر کنید و ببینید که این دنیا بی‌ارزش بوده و فقط آزمایشی بوده که خداوند بر ما قرار داده و اصل زندگی در آخرت است.

وَالسَّلامُ عَلَیْکُم ورَحْمَهُ اللهِ وَبَرَکاتُهُ

عبدالمجید خدائی نجار

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول