3rd، دسامبر 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید سلطانعلی قاسمی

به گروهکهای داخلی مجال مبارزه با جمهوری اسلامی را ندهید

زمان انتشار: 3rd, دسامبر 2021 ساعت 12:00 ق.ظ | کد خبر: 89654

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه برادر شهید سلطانعلی قاسمی

اکنون که جبهه حق علیه باطل می‌‏روم و هر لحظه امکان کشته شدن من می‌باشد، از دوستان و برادران می‌‏خواهم که راه شهیدان را با خلوص نیّت بپیمایند و به گروهکهای داخلی مجال مبارزه با جمهوری اسلامی را ندهند و باری خانواده عزیز من در مرگ من سوگواری نکنند و به گفته امامان باید در دریای خون (مرگ) شنا کرد، تا به ساحل پیروزی رسید.

صدام باید بداند هریک از ما نوجوانان کشته شویم، صدها برادر دیگر سلاحهایمان را گرفته و به جنگ با او و آمریکا می‌روند و ما هم راه برادر شهید، نورعلی عباسی را و صدها شهید دیگر را در پیش گرفتیم، در خاتمه از خانواده و تمام دوستان تقاضای عاجزانه دارم که در مرگ من عزادار نشوند.

به پدر و مادر سلام می‌‍رسانم و امیدوارم اگر نافرمانی کردم مرا ببخشید و به دوستان سلام می‌رسانم و از آنها تقاضا می‏کنم، امام این موسی زمان را تنها نگذارند و از برادرانی که در بسیج شهرک هستند، تقاضا می‌‏کنم بسیج را خالی نگذارید .

امیدوارم که در مرگ من گریه و زاری نکنید؛ زیرا به گفته امام، شهیدان زنده‏اند و از بین نرفته‏اند، چنانکه خدا در قرآن می‌فرماید :

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ

گمان نکنید  کسانی که در راه خدا کشته می‌‏شوند مرده‏اند بلکه در نزد پروردگار روزی می‏خورند.

و بار دیگر پیامی به خواهران و برادران خوب و عزیز خودم دارم و آن این است که راه رهبر گرامی را بروند و او را تنها نگذارند که خدای ناخواسته دشمن سوء استفاده کند، وگرنه قلب شهداء ناراحت می‌شوند.

والسلام

سلطانعلی قاسمی

متولد ۱۳۴۳

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس