5th، نوامبر 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید محمد تقی بیدلی

از دنیا دوری جوئید که دنیا منشاء فساد است

زمان انتشار: 5th, نوامبر 2021 ساعت 12:00 ق.ظ | کد خبر: 89639

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه شهید محمد تقی بیدلی

هدف برقراری اسلام بجای تمامی معیارهای دیگر است.

خدا برزگتر از آن است که در تصور انسانها بگنجد. ای مردم: به خدا قسم جهان را فساد فرا گرفته است و در این اقیانوس فساد جزیره‌ای بوجود آمده به نام ایران که نگهبانان آن مردان خدایند.

از دنیا دوری جوئید که دنیا منشاء فساد است و انسان را هلاک می‌سازد و بدانید که آنچه انسان را به نابودی می‌کشد دنیا است؛ مانند خزه به آن نچسبید و از مرگ نهراسید که مرگ تحولی بیش نیست در مصائب و مشکلات صابر باشید و تقوا را در تمام مراحل آن را رعایت کنید و بدانید که کسانی که در این راه هستند برای اعتلای کلمه‌الله جان می‌دهند.

ارزش خود را درک کنید و این را به خاطر بسپارید که انسان خلیفه و جانشین خداوند است در روی زمین و در تمام حالات و رفتار یک چیز را از یاد نبرید و بیش از هر چه به یاد او باشید و آن چیز یک وجود بی‌انتها به نام خداست و قرآن را که میزان است از یاد نبرید.

در کارهای خیر بر یکدیگر سبقت بگیرید و از انقلاب این ثمره خون پاک شهیدان پشتیبانی کنید که اگر کوچکترین صدمه‌ای ببیند در بارگاه الهی همه ما مسئولیم. از ولایت فقیه که ادامه دهنده راه انبیاست پشتیبانی کنید.

از خط شهدا که همانا خط سرخ حسین(ع) در کربلاست دنباله روی کنید و از امام خمینی حسین زمان، اطاعت او واجب است و خداوند لعنت کند کسی را که اطاعت نکند. و از روحانیت متعهد و مسئول پشتیبانی کنید اگر می‌خواهید آسیبی نبینند و بدانید که اسلام بر ما منت دارد و کسی بر اسلام منت ندارد و این اسلام بود که لباس ذلت و خواری را از تن ما درآورد و لباس عزت بر ما پوشاند و جهاد در راه خدا است که عزت و شرف ما در گرو آن است.

پس این راه را با اراده و آگاهی کامل انتخاب کردم و هیچ زور و اجباری در کار نبوده است و در پایان اگر خطائی از ما سر زده عزیزان و برادران من را ببخشند.

مقداری کتاب دارم که مؤمنین به شرط اینکه بخوانند می‌توانند ببرند. مقداری پول دارم که اگر خانواده احتیاج داشتند بردارند و اگر نداشتند در راه خدا از آنها استفاده کنند و مرا اگر به چنین سعادتی نائل آمدم در شهید آباد دفن کنید و سلام و درود بر آنانکه شایسته درود است.

چهارم محرم ۱۴۰۱ برابر ۱۰ آبان ۱۳۶۰                      محمد تقی بیدلی

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول