21st، اکتبر 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 21st, اکتبر 2021 ساعت 3:49 ب.ظ | کد خبر: 89433

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار سرپرست آموزش و پروش دزفول و جمعی از پرسنل ضمن تبریک ایان هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اسلام(ص) گفت: باید با تدبیر و همفکری و همراهی هم، آموزش و پرورش را که یک نهاد حیاتی و سرنوشت ساز جامعه است، پیش برد.

امام جمعه دزفول با تأکید بر اینکه همه در قبال این نهاد مسئولیت دارند افزود: علاوه بر یافتن و بیان مشکلات، باید راهکار ارائه شود، می‌توان از خود مردم نیز کمک گرفت.

وی اظهار داشت: مهمترین و ضروری‌ترین نیاز کودکان، نوجوانان و جوانان هر جامعه، تعلیم و تعلم و تحصیل است و نمی‌توان نسبت به آن بی توجهی کرد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: مشکلات به گونه‌ای هستند که نمی‌توان با عمل در چهارچوب صرفا اداری موفق شده و بر مشکلات فائق آمد، تا یک حرکت ملی صورت نگیرد کاری از پیش نمی‌رود و چاره‌ ای جز انجام کار جهادی و انقلابی نیست.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: باید در تمام دستگاهها و نهادها کارها از مسیر اصلی خود حل شوند و نباید اجازه داد بی نظمی اداری و مالی حاکم شود.

همچنین امیر ظاهرطحان سرپرست آموزش و پرورش دزفول گزارشی از وضعیت آموزش و پرورش شهرستان ارائه داد و از عملکرد مدیران قبلی آموزش و پرورش دزفول قدردانی کرد.