21st، اکتبر 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 21st, اکتبر 2021 ساعت 2:09 ب.ظ | کد خبر: 89391

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در هفته تربیت بدنی در دیدار با مسئولین و مربیان ورزشی در اداره ورزش و جوانان گفت: ورزش عرصه بسیار مهمی است و امید است که بتوان از تمام ظرفیت آن برای امور فرهنگی که بسیار مهم و ارزشمند است استفاده شده و مفید واقع شود..

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه ورزشکاران دزفول به دلیل مناعت طبع خود بدون هیاهو بوده و ناشناخته می‌مانند افزود: استعدادها و ظرفیتهای فراوانی در شهرستان وجود دارد و امید است که با حمایتهایی که صورت می‌گیرد به سرعت شکوفا شده و ظهور و بروز یابد.

وی یکی از عرصه‌های مهم افتخار دزفول را عرصه ورزش دانست و اظهار داشت: استعدادهای بسیار درخشانی در دزفول وجود دارد که اگر مورد توجه بیشتر قرار می‌گرفت قطعا رشد می یافت  البته هر زمان که بتوان این استعدادها را شکوفا کرد انجام وظیفه کرده و دزفول را به جایگاهی که در شأن و منزلت شهرستان هست می‌رساند.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی به ارتباط خوب بین اداره ورزش و جوانان دزفول و نهاد امامت جمعه این شهرستان اشاره کرد و گفت: اداره ورزش و جوانان دزفول در فرهنگسازی و سیاستگذاری برنامه‌های فرهنگی شهرستان نقش بسیار خوبی ایفا کرده است که قابل تقدیر می‌باشد.

امام جمعه دزفول افزود: باید ظرفیتهای ورزشی شهرستان را با دیگر افتخارات از جمله مقاومت در دوران دفاع مقدس گره زد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان  کرد: دوره حاضر یکی از طلایی ترین ادوار دزفول است، تمام مسئولین با هم همراه هستند و زمینه خدمت و پیشرفت فراهم شده است، باید از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را کرد و گامهای بلندی برای پیشرفت در تمام زمینه‌ها برداشت.

وی یکی از مهمترین انگیزه‌های پیشرفت را ایمان به هدف دانست و گفت: دزفول نخبگان و علمای فراوانی داشته است که این بزرگان در جهان  اسلام اثرگذار بوده‌اند؛ به همیت دلیل است که دزفول را شهر نخبگان و فرهیختگان می‌دانند و باید پیشینه تاریخی دزفول احیا شود.

امام جمعه دزفول انتخاب آقای صفربنا به سمت داور بین المللی را باعث خرسندی و افتخاری برای شهرستان دانست و تصریح کرد: باید رسما از آقای صفربنا داور بین المللی و آقای مهدی بشیرزاده داور کشتی در بازیهای المپیک تقدیر شود.