21st، اکتبر 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 21st, اکتبر 2021 ساعت 2:06 ب.ظ | کد خبر: 89385

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در هفته پیوند اولیا و مربیان در دبستان شاهد موسوی دزفول با حضور مسئولین آموزش و پرورش شهرستان گفت: امید است که ماحصل این جلسه موفقیت و توفیقات الهی در امر تعلیم و تربیت باشد.

امام جمعه دزفول افزود: ثمره و نتیجه پیوند اولیا و مربیان باید تربیت انسانهایی باشد که در آینده بتوانند جامعه را اداره کرده و به رشد و تعالی برسانند؛ از این جهت است که این پیوند بسیار مهم و ارزشمند می‌باشد.

وی تصریح کرد: باید نسلی مسئولیت پذیر تربیت شود که موقعیت و جایگاه تاریخی خود را بشناسد چراکه امروز عصری است که با علم و دانش و پیشرفت می‌توان جامعه را اداره کرد و باید علاوه بر شعار، در عمل ثابت کرد که میهن گرامی و عزیز ما کشوری است که در مقابل دنیا حرف برای گفتن دارد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی گفت: امروز مهمترین مؤلفه پیشرفت، نیروی انسانی هر کشوری است و هر کشوری که نیروی انسانی برتر داشته باشد کشوری مقتدر خواهد بود.

امام جمعه دزفول ادامه داد: از پرتو نیروی انسانی اقتدار، عزت و سربلندی بوجود می‌آید و کشور به پیشرفت و تعالی می‌رسد.

امام جمعه دزفول افزود: اگر انسانهای مسئولیت پذیر و توانمند که استعدادهای آنها شکوفا شده است را تربیت کنیم مشکلات کشور حل خواهند شد.