18th، اکتبر 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 18th, اکتبر 2021 ساعت 8:08 ب.ظ | کد خبر: 89347

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در آیین معارفه امام جماعت مسجد ولایت مهرشهر شهرستان دزفول سخنی از امام موسی کاظم بیان کرد و گفت: اجر و پاداش کسانی که اهل گذشت و اصلاح بین مردم و مشکلات جامعه باشند، بر عهده خداوند است.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی با تأکید بر اینکه اولین سؤالی که در قیامت پرسیده می‌شود نماز است افزود: حضور پرشور جوانان و نوجوانان که امیدهای آینده کشور هستند در مساجد مسرت بخش و امید بخش می‌باشد.

وی اظهار داشت: برای رفاه حال ساکنان منطقه مهرشهر باید خدمات در تمام عرصه‌ها ایجاد شود؛ با همکاری و پیگیری امام جماعت مسجد مشکلات مسجد و منطقه را مرتفع خواهیم کرد.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه نماز باعث سازندگی در جامعه و تربیت و تهذیب آحاد افراد جامعه خواهد بود، یادآور شد: در قرآن آمده است که اولیا و رهبران بزرگ الهی اگر قدرت یابند، اولین کاری که انجام می‌دهند اقامه نماز است؛ اولین کار حکومت اسلامی اقامه نماز است.

شایان ذکر است که امام جمعه دزفول از زحمات حجه‌الاسلام جهانگیری تقدیر و برای حجه‌الاسلام رضا شکوهی امام جماعت جدید مسجد آرزوی توفیق کرد.

گفتنی است که نماز مغرب به امامت حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول و نماز عشا به امامت حجه‌الاسلام شکوهی امام جماعت مسجد ولایت اقامه شد.