15th، آگوست 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 15th, آگوست 2021 ساعت 10:08 ق.ظ | کد خبر: 88705

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول و ریییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول در دیدار اعضای این ستاد در دهه امر به معروف و نهی از منکر در نهاد امامت جمعه دزفول گفت: اظهار ارادت و مودت به اباعبدالله الحسین علیه السلام باید توأم با معرفت باشد و امید است که به معارف عاشورا و کربلا معرفت بیابیم.

امام جمعه دزفول افزود: ممکن است اشکالاتی در کار باشد ولی مهم این است که در دزفول کارهای خوبی در راستای انجام این فریضه الهی صورت می‌گیرد، ستاد امر به معروف و نهی از منکر و بسیج شهرستان دزفول با هماهنگی و همدلی، با تمام ظرفیت و توان خود در خصوص فریضه امر به معروف و نهی از منکر تلاش می‌کنند.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر به اهمیت برنامه ریزی در این زمینه اشاره کرد و ادامه داد: اولویت بندی، داشتن نگاه کلان به مسائل، آسیب شناسی، انتقاد پذیری، تابع حق بودن، عقلایی رفتار کردن و بصیرت افزایی از مهمترین برنامه‌هایی هستند که باید در این خصوص به آن توجه داشت.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: برای حفظ نظام که تشکیل آن یکی از بزرگترین معروف‌ها  می‌باشد باید به گونه‌ای رفتار کرد که مردم نسبت به نظم مقدس جمهوری اسلامی بدبین نشوند و عملا احساس کنند که مسئولین در مشکلات و کمبودها در کنارشان هستند.

وی خاطرنشان کرد: کارهای فرهنگی عمومی و فردی فراوانی در شهرستان انجام می‌گیرد که بسیار ارزشمند است و قابل تقدیر و نباید از کنار آن به سادگی گذشت.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول حفظ حرمتها و رعایت ادب رااز درسهای عاشورا دانست و افزود: باید درسهایی را که از کربلا و حادثه عاشورا می‌گیریم تبدیل به برنامه کرده و در زندگی و اجتماع پیاده کنیم.