4th، آگوست 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 4th, آگوست 2021 ساعت 10:51 ق.ظ | کد خبر: 88620

به گزارش پایگاه اطلاع رسا نی “مجد دز” حجهالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار هیئت امنای هیئت روضهالزهرا شهرستان دزفول ضمن تبریک به حجهالاسلام محجوب در پی انتخاب امامت جماعت نمونه کشوری و موفقیت آقای رضا آیت در انجام کارهای خدمت رسانی، گفت: کارهای خدماتی باید نو و خلاقانه باشد، به داشته‌ها اکتفا نشود به گونه‌ای که مردم خلاقیت و تغییر را احساس کنند.

امام جمعه دزفول با تأکید بر بسنده نکردن به وضع موجود افزود: کارهای فرهنگی باید رویش داشته باشد، جوانان و نوجوانان را جذب هیئت کرده تا در کارها مشارکت داشته باشند و کارها به تناسب توسعه یابد.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول با اشاره به ضرورت پیوست فرهنگی در کارهای خدماتی، تصریح کرد: سرمایه اعتماد ایجاد شده در شهرستان و حتی در سراسر کشور، باید حفظ شود تا موجبات رشد فرهنگی فراهم شود.

وی افزود: در کیفیت خدمات و نحوه صحیح توزیع دقت شود که نیازمندان واقعی از آن بهره مند شوند و در این خصوص دقتی وسواس گونه و نظارت دقیق صورت گیرد تا خدشه‌ای به این اعتماد وارد نشود.

امام جمعه دزفول گفت: اگر چه انعکاس اخبار خوب و ارزشمند برای تشویق دیگران لازم است ولی کار خدمات رسانی توأم با اخلاص نیاز به بیان به زبان و فضای مجازی ندارد و ذات کار مخلصانه خود زبان عملی گویایی دارد.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته و آرزوی توفیق بیش از پیش گفت: نباید از سخنان دلسرد کننده افراد، مأیوس شد بلکه باید در عمل محاسن و زیبایی های کلام ائمه و فرهنگ اهل بیت علیهماالسلام را به مردم نشان داد که مردم به خوبی پذیرا هستند.

در این دیدار حجهالاسلام محجوب و آقای آیت گزارشی از کارهای فرهنگی و خدمت رسانی به نیازمندان که در هیئت روضهالزهرا صورت گرفته را ارائه دادند.