8th، آگوست 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 8th, آگوست 2021 ساعت 4:11 ب.ظ | کد خبر: 88601

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” بمناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار از سوی حجهالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول پیامی صادر شد.

در این پیام آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

خبرنگاران فریادهای رسای یک ملت هستند که به موقع، با صحت و درستی و با سرعت مناسب، اخباری را که از منابع مورد وثوق به دست آورده‌اند برای آگاه سازی بی واسطه، در اختیار مردم قرار می‌دهند.

خبرنگاران واسطه‌های اخبار و رویدادهای مهم و مردم اند، که هر چه عالمانه تر، عادلانه تر، سنجیده تر و منصفانه تر، خبر بنویسند و انتشار دهند و در این کار مهم رضای خداوند را در نظر داشته باشند کارشان ارزشمندتر شده و با اجر و ثواب، همراه خواهد بود.

رعایت ادبیات متناسب در هر خبر، دوری از غرض ورزی و سوگیری در انعکاس اخبار، حق گویی و حق طلبی، در نظر گرفتن ظرفیت جامعه، امیدبخشی، عدم انعکاس اخبار کذب، مشکوک، لغو، لهو و … از جمله رسالت‌های خبرنگاران عزیز است.

بی تردید خبرنگاران در بین مردم از جایگاه بالا و والایی برخوردارند و مسئولین می‌بایست با حفظ احترام آنها و جایگاه بزرگ و ارزشمندشان با این قشر خدوم، بیش از پیش تعامل داشته باشند.

اینجانب ضمن گرامیداشت ۱۷ مردادماه سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی، و شهیدان غلامرضا رهبر و شهید غلامرضا عارفیان و همه خبرنگاران شهید، روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه و خبرنگاران عزیز و خدمتگزار، تبریک و تهنیت عرض نموده و برای این عزیزان، آرزوی سلامت جسم و روح و جان را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

خداوند یار و نگهدارتان باد.

                                                                                                                  وَالسَّلامُ عَلَیْکُم ورَحْمَهُ اللهِ وَبَرَکاتُهُ

                                                                                                              هفدهم مردادماه یکهزار و چهارصد

                                                                                                                      سید محمدعلی قاضی

                                                                                                                         امام جمعه دزفول