5th، آگوست 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 5th, آگوست 2021 ساعت 1:26 ب.ظ | کد خبر: 88578

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجهالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول یاد شهید امنیت سجاد دالمن را که در شلیک گلوله توسط اشرار مسلح به شهادت رسید گرامی داشت و گفت: امنیت یک معروف و نعمت بزرگی است که این شهید بزرگوار در راه حفظ آن به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

امام جمعه دزفول افزود: امر به معروف و نهی از منکر فریضه الهی است، باید ریشه‌ای و مسئولانه با آن برخورد کرد و تلاش بر استمرار و تداوم این فریضه در جامعه داشت.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: ارتباط و رفتار صادقانه با مردم بسیار مهم و یکی از بزرگترین معروف‌ها می‌باشد، باید با مردم همراه بود و در عین حال از نظرات نخبگان و خواص جامعه استفاده کرد.

وی به اهمیت حضور مردم در صحنه اشاره کرد و گفت: باید با بالا بردن سواد رسانه‌ای مردم، مراقب فضای مسموم مجازی بود و آن را که تهدیدی برای اعتقادات و افکار عمومی جامعه می‌باشد به فرصت تبدیل کرد.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول افزود: دشمن در جنگهای اقتصادی و نظامی ناتوان است، مهم جنگ رسانه‌ای و تبلیغاتی است که برای مقابله با آن تلاش فراوان می‌طلبد، تمام حوزه‌های فرهنگی در یک حرکت منسجم و با شناسایی اولویتها باید وارد عرصه شد.

امام جمعه دزفول به اهمیت فرهنگسازی در جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: باید مراقب بود در فضای مجازی به نام دلسوزی برای ارزشها، منکری را بزرگ نکرد، آسیب‌های اجتماعی کمابیش در جامعه وجود دارند بادی در مواجهه با آسیب‌ها درست انجام وظیفه کرد.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: نهادینه کردن بسیاری از ارزشها در دزفول به نتیجه می‌رسد ولی باید به کار خود اعتقاد داشت تا نتیجه مطلوب حاصل شود، به میزان اعتقاد خود به عملی که انجام می‌دهیم موفقیت خواهیم داشت.