29th، جولای 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 29th, جولای 2021 ساعت 11:27 ق.ظ | کد خبر: 88573

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجهالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار صمیمی جمعی از فعالان فرهنگی شهرستان دزفول در نهاد امامت جمعه دزفول گفت: باید تعاملات منطقی و معقول باشد تا نتیجه آن رشد فرهنگی مجموعه گردد.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه مجموعه فعالان فرهنگی دارای تفکر فعال و پویا هستند افزود: برنامه‌های فکری و اندیشه‌ای زیر ساخت تمام کارها می‌باشد که اگر کاری مبتنی بر فکر و اندیشه نباشد به سامان نمی‌رسد.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه مشکلات در سایه آرامش بهتر حل می‌شوند افزود: باید فرهنگ گفتمان و گفتگو در جامعه و در شهرستان جا بیافتد و با همت بلند و بدور از ناامیدی مسائل را پیگیری کرد، با مردم ارتباط داشت به گونه‌ای که مردم احساس کنند نظرشان شنیده شده و منعکس می‌گردد.

امام جمعه دزفول مهمترین کار رسانه را فرهنگسازی و نهادینه کردن فرهنگ دانست و تصریح کرد: می‌توان با تشکیل اتاق فکر رسانه‌ای، مسائل و مشکلات شهرستان را اولویت بندی و پیگیری نمود هدفمند حرکت کرده و همواره مسیر حرکت را آسیب شناسی کرد.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی گفت: نباید به هر طریقی به دنبال جذب مخاطب بود بلکه صداقت و بیان حقایق موجب جذب مخاطب خواهد شد و اگر نقدی صورت می‌گیرد با بدون شکستن حریمها صورت گیرد.

امام جمعه دزفول با تأکید بر داشتن روحیه امید متکی به تلاش اظهار داشت: در کارها باید افق بلندی داشت و از پراکنده کاری بشدت پرهیز کرد چراکه کار جمعی موجب برجسته شدن نقاط قوت و پوشاندن نقاط ضعف می‌شود.