2nd، آگوست 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 2nd, آگوست 2021 ساعت 12:56 ب.ظ | کد خبر: 88536

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” مراسم وداع با شهید «سجاد دالمن» شهید نیروی انتظامی که برای حفظ امنیت به شهادت رسید با حضور سبزپوشان نیروی انتظامی، دلاورمردان بسیجی و سپاهی، خانواده‌های شهدا و مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه در حسینیه ثارالله دزفول برگزار شد.

امام جمعه دزفول در مراسم تکریم و تعظیم شهدا به مرتبه والای شهادت اشاره کرد و گفت: باید به خانواده شهید تبریک گفت که چنین جوان برومند و ولایتمداری تربیت کرده‌اند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: عشایر غیور برای انقلاب اسلامی فداکاری‌ها و جانبازی‌ها از خود نشان دادند تا آنجا که امام راحل عشایر را یکی از ذخایر انقلاب معرفی کردند.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی اظهار داشت: امنیت و آرامش موجود نتیجه فداکاری جوانانی چون شهید دالمن است، نیروی انتظامی باید برای داشتن چنین جوانانی بر خود ببالد.

وی افزود: چنین جوانانی پیروان واقعی ولایت هستند، هر جا که لازم بوده در صحنه حضور یافته و از اسلام دفاع کرده و می‌کنند و انگیزه‌ای جز رضای خدا ندارند.

پخش کلیپ، مرثیه سرایی، نوحه خوانی و اجرای مارش نظامی از دیگر بخش‌های آیین وداع شهید دالمن بود.

مراسم تشییع این شهید مدافع امنیت دوشنبه صبح در روستای میثم تمار شهر کرخه برگزار شد.

بر اساس این گزارش شنبه شب اشرار مسلح در محور شوش – دزفول به سمت گشت خودرویی پاسگاه صفی آباد تیراندازی کردند که در جریان آن، مأمور جان بر کف ناجا سجاد دالمن نیروی جمعی پاسگاه صفی آباد شهرستان دزفول بر اثر اصابت گلوله و شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل آمد.