29th، جولای 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 29th, جولای 2021 ساعت 9:32 ق.ظ | کد خبر: 88533

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” هیئت امنای هیئت روضهالمهدی بقعه متبرک سید محمود با امام جمعه دزفول دیدار و گزارشی از نحوه فعالیت این هیئت در زمینه‌های دعا، خیریه، رسانه و تشکیل کلاسهای آموزشی عقیدتی و اخلاقی، ارائه دادند.

امام جمعه دزفول در این دیدار ضمن قدردانی از انجام کار فرهنگی در شهرستان و جذب جوانان و نوجوانان گفت: مقام معظم رهبری بر کار خودجوش و آتش به اختیار فرهنگی تأکید دارند و می‌فرمایند نباید برای انجام کارهای فرهنگی به دستگاههای فرهنگی بسنده کرد بلکه باید جوانان، نیروهای ارزشی و حزب الهی بصورت خودجوش، فعالیت فرهنگی داشته باشند.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی حمایت جدی خود را از فعالیت فرهنگی اعلام کرد و افزود: فعالیتهای خودجوش فرهنگی بصورت مردمی بهترین جبهه برای دفاع از ارزشها و مقابله با جنگ نرم و هجمه‌های فرهنگی دشمن می‌باشد.

وی تأکید کرد: باید نیروهای ارزشی و متدین انسجام داشته باشند، بین نهادها و فعالان فرهنگی با هم تعامل دوطرفه باشد تا کارها نتیجه بهتری بدهد، چراکه اتحاد و هماهنگی برای هم افزایی بیشتر تنها راهکار مقابله با دشمن است.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: یکی از عرصه‌های مهم هجمه فرهنگی دشمن فضای مجازی است و در این عرصه بسیار فعالیت می‌کند، باید به فضای مجازی بها داده شود تا در این عرصه، همان راهی که دشمن قصد ضربه زدن دارد پاسخ داده شود و راهش سد شود.