29th، جولای 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 29th, جولای 2021 ساعت 11:53 ق.ظ | کد خبر: 88519

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آئین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول با حضور امیر نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، رئیس عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش، مسئولین استانی و شهرستان، فرماندهان و امرا و پرسنل پایگاه چهارم شکاری دزفول برگزار شد.

امام جمعه دزفول در این مراسم ضمن تبریک عید سعید غدیر خم، با استناد به آیات قرآن کریم در خصوص واقعه غدیر خم گفت: خداوند به پیامبر اطمینان می‌دهد که با قاطعیت امر الهی را ابلاغ کن که اگر آن را ابلاغ نکنی رسالت خود را به اتمام نرسانده‌ای.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی غدیر را شناسنامه و هویت شیعیان دانست که اگر نبود امروز اسمی از اسلام نیز نبود و افزود: نکته کلیدی غدیر این است که تمام دین همه مسلمانان وابسته به پذیرش ولایت و امامت امیرالمؤمنین حضرت علی(ع) است.

امام جمعه دزفول به نقش کلیدی پایگاه چهارم شکاری دزفول در جنوب کشور و استان خوزستان اشاره کرد و گفت: افتخارات این پایگاه در کنار حماسه‌ها و دلاورمردی‌های تیزپروازان آن در دوران دفاع مقدس و شهدای معزز هیچگاه فراموش نخواهد شد.

وی افزود: فرماندهان و خلبانان غیور و شجاع پایگاه چهارم شکاری دزفول توانستند در طول این مدت دفتر افتخارآمیزی را رقم زده و صفحات آن را با رشادتها و ولایتمداری خود در تاریخ ثبت کنند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: در دوران فرماندهی امیر بهمرد کارهای بزرگ و اساسی در پایگاه صورت گرفت و با درایت و سعه صدر حوادث پیش آمده چون سیل، زلزله و کرونا را به خوبی مدیریت کرده که در جای خود موجب افتخار شدند.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی اظهار داشت: پایگاه چهارم شکاری دزفول علاوه بر وظایف محوله سازمانی خود در سایر زمینه‌ها چون اجتماعی و فرهنگی تلاش کرده و همراه مسئولین پیش رفت که قابل تقدیر می‌باشد.

شایان ذکر است که در این مراسم از تلاشهای امیر بهمن بهمرد تقدیر و امیر جواد ولدی بعنوان فرمانده جدید پایگاه چهارم شکاری دزفول معرفه شد.