22nd، جولای 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 22nd, جولای 2021 ساعت 12:23 ب.ظ | کد خبر: 88444

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آیین کلنگ زنی زمین ۸ هکتاری جهت ساخت ترمینال فرودگاه دزفول با حضور مسئولین شهرستان دزفول در روز عید قربان برگزار شد.

امام جمعه دزفول در این مراسم عید قربان و دهه امامت و ولایت را تبریک گفت و افزود: وحدت و همبستگی بین مسئولین نعمت و موجب امیدواری است، این نعمت بزرگ بهترین فرصت برای خدمت به مردم است.

امام جمعه دزفول ضمن قدردانی از دست اندرکاران این پروژه تصریح کرد: انجام این پروژه قدم بزرگی در جهت خدمت رسانی بیشتر به مردم است.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی به جایگاه دزفول در کمک رسانی به استان اشاره کرد و گفت: دزفول باید نقش اساسی خود را در کمک به استان و مشکل آب استان به خوبی ایفا نماید.

همچنین مهندس فرهمندپور فرماندار ویژه دزفول گفت: این طرح در حوزه صادرات، ترانزیت مسافر و پروازهای بین المللی اجرا خواهد شد، و با بهره برداری از این ترمینال، سردخانه، سورتینگ و سالن‌های باری مورد نیاز برای پرواز هواپیماها تأمین خواهد شد.

در ادامه سید احمد آوایی نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، خرید زمین پایگاه چهارم شکاری دزفول را گامی مهم در جهت توسعه فرودگاه دزفول دانست و گفت: فرودگاه دزفول از مهمترین ظرفیت های شهرستان است و همه مدیران باید در جهت تقویت این مجموعه عظیم قدم بردارند.

امیر بهمن بهمرد فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول نیز گفت: زمین تهیه شده است و اکنون همه باید برای اجرای طرح اقدام کنند تا شاهد رشد شهر باشیم.