22nd، ژوئن 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 22nd, ژوئن 2021 ساعت 1:20 ب.ظ | کد خبر: 88201

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجهالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در برنامه زنده رادیو دزفول ضمن تبریک به حماسه آفرینی همه ملت ایران و لبیک به ندای رهبر و شهدا در روز ۲۸ خرداد گفت: مردم با انتخاب شایسته خود فردی انقلابی و خدوم طبق معیارهایی که مقام معظم رهبری بیان کرده بودند را بعنوان رییس جمهور انتخاب کردند با این امید که دولتی جوان و انقلابی و حزب الهی و بانشاط روی کار آمده و با کمک مردم و دیگر مسئولین مشکلات کشور را حل نماید.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: رادیو دزفول و مجریان توانمند آن در روز ۲۸ خرداد طولانی‌ترین برنامه زنده را بدون وقفه، با ۱۹ ساعت برنامه، اجرا کردند، شور و نشاط انتخاباتی را به مردم تزریق کرده و در حماسه بزرگ مردم دزفول سهم بسزایی داشتند.

وی انتخابات را نمادی از همدلی و وحدت بزرگ ملت ایران دانست و اظهار داشت: مردم ایران علیرغم شرایط نامناسب اقتصادی، کرونایی و تخریب انتخابات از طرف دشمن، یکدل و یکصدا و با تمام توان در صحنه انتخابات حضور یافتند و برگ زرین دیگری در کارنامه ملت ایران ثبت شد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: به تناسب شرایط موجود ملت ایران حضور حداکثری داشتند و حتی دشمنان نیز بر این حضور اذعان کردند، موجب یأس دشمن شده و تودهنی محکمی به دشمن وارد شد.

وی افزود: منتخبین شورا نیز باید با انرژی فوق العاده، ابتکار عمل و توانمندی اعضای شورای شهر با تدبیر و برنامه ریزی و پشتکار و همچنین عملکرد جهادی به مشکلات شهری رسیدگی کنند.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول گفت: باید شاکر نعمت بزرگ امنیت و آرامش باشیم، انتخابات ۲۸ خرداد علیرغم تمام دغدغه‌ها و نگرانی به حق مردم در کمال امنیت و آرامش و با نظم فراوان برگزار شد و می‌‌توان آن را رزمایش همدلی و انسجام دانست که بسیار ارزشمند است.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی افزود: اتفاق تلخ سقوط بالگرد و شهادت یکی از نیروهای حفاظت صندوق آراء در مناطق صعب الاعبور شهرستان، شهید سروان باغبان زاده موجب تأثر و تألم گردید.

امام جمعه دزفول ضمن گرامیداشت یاد شهید چمران گفت: این شهید والامقام عارف واصلی بود که نقش بی بدیلی در دفاع مقدس داشت و الگویی برای انسانهای وارسته بود.

امام جمعه دزفول همچنین به ۱۰ ذیقعده روز بزرگداشت حضرت سبزقبا اشاره کرد و اظهار داشت: حضرت سبزقبا امامزاده بسیار با کرامتی است، علما و بزرگانی به ایشان متوسل شده‌اند.

وی افزود: امامزاده سبزقبا نعمت بزرگی برای دزفول است و مردم باید این مشعل معنویت و هدایت را پاس بدارند و از اداره اوقاف نیز درخواست داریم که به این امامزاده بی توجهی نکنند.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی میلاد امام رئوف را  نیز تبریک گفت و ضمن بیان روایتی از این امام همام اظهار داشت: داشتن گمان نیک به خداوند اهمیت فراوانی دارد و خداوند نیز در عوض با همان گمان به بنده می‌نگرد، سنت الهی بر این است که خداوند هیچ بنده‌ای را مأیوس نخواهد کرد، اعتماد به خدا بهای هر چیز گرانبها و نردبان هر چیز عالی و بلندمرتبه‌ای است.