22nd، ژوئن 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 22nd, ژوئن 2021 ساعت 12:29 ب.ظ | کد خبر: 88107

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آئین اهدای ۳ سری جهیزیه به ۳ نوعروس نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در مسجد الغدیر کوی آزادگان شهرستان دزفول با حضور مهندس فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان، سرهنگ لیلی زاده فرمانده بسیج ناحیه مقاومت دزفول، مسئولین کمیته امداد امام شهرستان و خیرین و نمازگزاران مسجد در شب میلاد امام رضا علیه السلام برگزار شد.

امام جمعه دزفول ضمن تبریک میلاد امام رئوف و بیان آداب زیارت گفت: یکی از اسباب توفیق ایرانیان، میزبانی ثامن الحجج امام رضا(ع) می‌باشد.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی افزود: بهترین بندگان خدا در کلام امام رضا(ع) کسانی هستند که با انجام کار خیر مسرور شده، پس از لغزش و گناه زود استغفار کرده، هنگام توفیق عطا به دیگران شاکر هستند، هنگام بلا و ابتلا صبور و بردبار و هنگام خشم عفو کرده و می‌بخشند.

وی اظهار داشت: امام صادق(ع) ۴ علامت برای اهل بهشت بیان می‌فرمایند دارای رویی گشاده، زبانی نرم، قلبی مهربان و دستی دهنده هستند.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: در این ایام اسباب شادمانی برای ملت ایران فراهم شده است، از سویی پیروزی در مسابقات ورزشی و از طرفی مشارکت در صحنه انتخابات و تودهنی محکم ملت بزرگ ایران به دشمنان که کار بسیار بزرگی بوده و موجب یأس دشمنان شد.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی همچنین از بانیان خیر برای تهیه جهیزیه قدردانی کرد و این کار را توشه‌ای گرانبها برای آخرت دانست.