21st، ژوئن 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 21st, ژوئن 2021 ساعت 11:55 ق.ظ | کد خبر: 88069

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در دیدار تهذیبی رییس جدید اداره ورزش و جوانان دزفول و جمعی از مدیران این اداره گفت: گستردگی کار اداره ورزش و جوانان هم در زمینه ورزش و جوانان به گونه‌ای است که یکی از بخشهای مهم  و اثرگذار فرهنگی جامعه می‌باشد.

امام جمعه دزفول افزود: اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول ظرفیت بسیار بالایی در زمینه مسائل فرهنگی دارد و باید بخشی از آن که هنوز بالقوه است به فعلیت برسد.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: بزرگترین آفت مسائل ورزشی این است که افرادی فرصت طلب با سیاسی کردن ورزش از آن سوء استفاده نمایند که در این صورت بزرگترین لطمه را به ورزش وارد خواهند کرد.

وی تأکید کرد: باید پاکی و صفا و روحیه قهرمانی و پهلوانی و آزادمنشی در ورزش حفظ شود و بدور از مسائل سیاسی، رسالت خود را در جامعه به انجام رساند و در کنار سلامت جسم به سلامت روح و روان نیز توجه داشته باشد.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه باید عقب افتادگی‌ها ریشه یابی و جبران شود افزود: باید قدمهای بلندی برای ورزش دزفول برداشت و بعنوان مثال در زمینه ورزش همگانی، ورزش بانوان و احیای فوتبال شهرستان که دارای پیشینه قوی و مهمی می‌باشد گام برداشت.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول خاطرنشان کرد: باید با عزم و اراده جدی، برنامه ریزی دقیق، رعایت اولویتها و شناسایی استعدادها ورزش شهرستان را پیشرفت داد، از ظرفیتهای شهرستان برای پیشرفت ورزش و جلوگیری از کج روی و آسیب زدن به فرهنگ جامعه استفاده کرد.

امام جمعه دزفول به قابل حل بودن مشکلات گره خورده ورزش شهرستان با اهتمام ویژه، اشاره کرد و گفت: می‌توان برای ورزش شهرستان شورا یا مجمعی از افرادی که می‌توانند در پیشرفت ورزش شهرستان مؤثر باشند پیش بینی کرد که در کنار این مجموعه بوده و با پشتوانه مردم پشتیبان و حامی آن باشد.

همچنین تهذیبی رییس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه هزینه کردن در ورزش نوعی سرمایه گذاری بوده و در این زمینه حد و مرزی وجود ندارد گفت: دزفول پتانسیل‌های فراوانی به لحاظ منابع انسانی و شرایط جغرافیایی دارد، با تمام توان تلاش خواهم کرد تا این پتانسیل ها را شناسایی، تقویت و به کار گیرم و لازمه این کار ساختار سخت افزاری است که باید ارتقا یابد.