21st، ژوئن 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 21st, ژوئن 2021 ساعت 9:13 ق.ظ | کد خبر: 88056

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در پی سقوط بالگرد در شهرستان دزفول سروان علیرضا باغبان زاده یکی از سرنشینان آن به شهادت رسید و دیگر سرنشینان مجروح شدند.

سروان علیرضا باغبان زاده یکی از سرنشینان بالگردی بود که برای خدمت به شهروندان و حفاظت از آراء مردم در جریان سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین انتخابات شوراهای شهر و روستا برای اخذ رأی مردم شریف احمدفداله عازم منطقه شده بودند که در هنگام بازگشت به دزفول در روز شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ سقوط کرده و به درجه عظیم شهادت نائل شد.

به همین مناسبت یکشنبه شب مراسم وداع با شهید با حضور امام جمعه دزفول، خانواده‌های شهدا، مردم قدرشناس و همیشه در صحنه، مسئولین شهرستان، فرماندهان و پرسنل نیروی نظامی و انتظامی در حسینیه ثارالله دزفول برگزار و صبح روز دوشنبه نیز با حضور امام جمعه دزفول و مسئولین شهرستان و اقشار مختلف مردم از مقابل آستان متبرک سبزقبا تشییع و برای خاکسپاری بصورت خودرویی تا زادگاهش در روستای علی شلگهی بدرقه شد.

شایان ذکر است که حجهالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول و سیداحمدآوایی نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۲۹ خرداد با مجروحین این حادثه تلخ در بیمارستان بزرگ دزفول عیادت کردند.