21st، می 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در پیام تبریک امام جمعه دزفول در پی پیروزی و مقاومت 12 روزه فلسطین

رژیم مجعول هیچ حرفی بجز مقاومت، را نمی‌فهمد/ نهال مقاومت دزفول در فلسطین به بار نشست.

زمان انتشار: 21st, می 2021 ساعت 10:28 ب.ظ | کد خبر: 87743

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در پی پیروزی و مقاومت ۱۲ روزه فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی، این پیروزی بزرگ را به مردم مقاوم و مظلوم فلسطین نبریک گفت.

در متن پیام حجهالاسلام والمسلمین قاضی آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

إِنَّ اللَّهَ یُدَافِعُ عَنِ الَّذِینَ آمَنُوا… سوره مبارکه حج آیه ۳۸

بی تردید خداوند از آنان که ایمان آورده‌اند دفاع می کند.

شکست مفتضحانه رژیم جعلی و کودک کش اسرائیل در برابر مقاومت مردمی فلسطین، نماد و نمود و تفسیر آیات شگفت قرآن است در حمایت بی چون و چرای خداوند از آنان که ایمان آورده‌اند.

امروز دیگر دستِ بالاتر از آنِ اسرائیل و نتانیاهوی خبیث نیست. دستِ بالاتر با سلاح‌های جنگی و هواپیماهای پیشرفته اسرائیلی‌ها نیست. امروز دستِ برتر با مقاومت است و دست خداوند با مقاومت است و ان‌شاءالله پیش بینی مقام معظم رهبری، محقق خواهد شد و اسرائیل ۲۵ ساله آینده را نخواهد دید.

آنچنانکه که امروز نیر مقام معظم رهبری بار دیگر در پیامشان تأکید فرمودند: رژیم خبیث از این هم ضعیف‌تر خواهد شد. آمادگی جوانان فلسطینی، و قدرت‌نمایی مجموعه‌های ارزشمند جهادی، و اعداد قوّه به صورت مستمر، فلسطین را روزبروز قدرتمند‌تر و دشمن غاصب را روزبروز ناتوان‌تر و زبون‌تر خواهد کرد و دنیای اسلام یکسره در برابر قضیه‌ فلسطین، مسئول و دارای تکلیف دینی است.

به فرموده معظم له ملتهای مسلمان، باید انجام این وظیفه‌ را از دولتهای خود مطالبه کنند، خود ملت‌ها نیز در حدّ توان موظف به پشتیبانی مالی و سیاسی‌اند.

امروز موشک‌های مقاومت امان از صهیونیست‌های جنایتکار گرفته‌اند و همه فهمیدند که این رژیم مجعول هیچ حرفی بجز مقاومت، پایداری و گلوله و موشک در مقابل موشک را نمی‌فهمد.

اینجانب ضمن عرض تبریک و تسلیت به خانواده‌های معظم شهیدان و مبارزان و همه گروههای گرانقدر فلسطین، بار دیگر خدای متعال را سپاس می‌گویم که در آستانه ۴ خرداد روز مقاومت و پایداری دزفول، ثمره مقاومت خون همشهریان عزیزمان را در نقطه نقطه از جبهه مقاومت علیه استکبار جهانی خصوصا جبهه مقاومت فلسطین شاهدیم و به حق می‌توان گفت نهال مقاومت دزفول در فلسطین به بار نشست.

امید که به برکت این خون‌ها، نابودی کامل استکبار خصوصا رژیم جعلی اسرائیل بزودی محقق شود.

                                                                                                            وَالسَّلامُ عَلَیْکُم ورَحْمَهُ اللهِ وَبَرَکاتُهُ

                                                                                                              سیدمحمدعلی قاضی دزفولی

                                                                                                                      امام جمعه دزفول