20th، می 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 20th, می 2021 ساعت 3:40 ب.ظ | کد خبر: 87737

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در این جلسه که با حضور مدیر حوزه، معاون پژوهش و اساتید ارزیاب تشکیل شد، جمع بندی نهایی برای مقالات برگزیده صورت گرفت.

در ابتدا حجهالاسلام جوهرزاده با بیان گزارشی از مقالات ارائه شده از سوی طلاب این حوزه گفت: از میان ۱۳۱ مقاله دریافتی، ۳۵ مقاله به ارزیابی نهایی رفته که طی سه مرحله ارزیابی از میان آنها ۷ مقاله به داوری نهایی راه یافتند.

همچنین حجهالاسلام حبیب خاکی، ضمن تقدیر و تشکر از داوران ارزیاب و کادر پژوهش، جشنواره علامه حلی را فرصتی خوب برای تقویت قلم و روحیه علمی و پژوهشی طلاب دانست.

مدیر حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) دزفول با بیان این نکته که یک اثر خوب در بوته نقد، تقویت می‌شود و مرحوم دشتی در نتیجه سختگیری‌های استاد سبحانی به آن سطح علمی رسیده‌اند؛ افزود: در داوری آثار جشنواره، اگرچه جهت تشویق و ترغیب، اغماض‌هایی صورت می‌گیرد اما نباید داوری‌ها از حد استاندارد و سختگیری‌هایی جهت تقویت آثار، فاصله گرفته شود.

در این جلسه حجج اسلام میرزاپور و خسروی به بیان نکاتی در باب نحو ارزیابی‌ها پرداختند.

در پایان طبق مصوبه شورای پژوهشی مدرسه، ۳ مقاله به عنوان نفرات اول تا سوم معین گردید و مقرر شد اختتامیه جشنواره و تقدیر از برگزیدگان در هفته پژوهش سال هزار و چهارصد برگزار شود.