20th، می 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 20th, می 2021 ساعت 2:02 ب.ظ | کد خبر: 87728

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجهالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در آئین کلنگ زنی مرکز جراحی نخبگان سلامت که با حضور آقایان سید علی آوایی وزیر دادگستری، سید احمد آوایی نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، فرهمندپور فرماندار ویژه دزفول، دکتر طالبیان و جمعی از خیرین برگزار شد از برگزاری چنین جلسه ارزشمندی در آستانه چهارم خرداد روز ملی پایداری و مقاومت روز دزفول قهرمان ابراز خرسندی نمود.

امام جمعه دزفول حدیثی از معصوم بیان کرد و افزود: به فرموده امام معصوم دنیا بازاری است که در این بازار برخی سود می‌برند و عده‌ای ضرر می‌کنند.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: این کار قدم بزرگی است، کارهای بزرگ همت بزرگ نیز می‌طلبند و همه موظفیم که کمک کنیم، به برکت همدلی و وحدت و انسجام موجود کارهای بزرگ در شهرستان در حال انجام می‌باشد.

امام جمعه دزفول اظهار داشت: همدلی، وحدت و همراهی مسئولین، مردم، خیرین و متدینین در شهرستان نعمت بزررگی است که باید همواره بیان شود چراکه یکی از راه‌های شکر نعمت ذکر آن است.

وی با اشاره به اینکه فرماندار و نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با تمام توان پیگیر مسائل شهرستان می‎‌باشند یادآور شد: ظرفیتهای موجود در شهرستان و نقش دزفول در شمال استان در زمینه‌های مختلف از جمله کشاورزی، اقتصاد و بهداشت و درمان کم نظیر است و دزفول نه تنها مشکل شهرستان را حل می‌کند بلکه بخشی از بار استان و گاه کشور را نیز به دوش می‌کشد.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر اینکه اختلاف و تفرقه بلا می‌باشد افزود: دانشگاه علوم پزشکی دزفول، گروههای جهادی، کادر درمان اعم از پزشکان و پرستاران در بخش کرونا شبانه روز تلاش می‌کنند و این تلاش نیز به پشتوانه همدلی موجود در شهرستان می‌باشد.