11th، ژوئن 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه علیرضا آستی

نگذارید مردم به انقلاب بی تفاوت باشند.

زمان انتشار: 11th, ژوئن 2021 ساعت 12:00 ق.ظ | کد خبر: 87693

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه علیرضا آستی

سلام علیکم ، برادرانم ، مادرم ، خواهران ، امیدوارم که همیشه صحیح و سلامت باشید و برای خدا و اسلام خدمت بکنید ان‌شاءالله.

مادرم، برادرانم، دوست دارم همیشه به اسلام فکر کنید و قوانین اسلام را اجرا کنید ومردم را توصیه می‌کنم که به اسلام اصیل روی آورند و گول گروههای منافق و چپ را را نخورند. از تبلیغات مسموم آنها جلوگیری کنید تا جامعه‏ای اسلامی بوجود آید که همه با هم متحد باشند و دنباله رو ولایت فقیه باشند.

به مردم توصیه کنید که از ولایت فقیه و روحانیت پشتیبانی کنند و نگذارند روحانیت را از بین ببرند چون که امام گفت اگر روحانیت شکست بخورد اسلام شکست خورده است و یا گفت کشور بدون روحانیت مثل کشور بدون طبیب است.

سعی کنید دنباله رو خط امام خمینی باشید از ضعیفها دلجوئی کنید. نگذارید مردم به انقلاب بی تفاوت باشند. آنها را دلگرم کنید.

هر درختی برای رشد و میوه دادن به آب احتیاج دارد، اسلام نیز همینطور است. خون ما آبی است که باید پای آن ریخته شود تا رشد کند و جهانی شود و نباید بوسیله گروهی منحرف پژمرده شود و شما می‌دانید فرزندان هر خانواده امانتی هستند که خانواده به والدین داده تا آن امانت را بعد از مدتی سالم و خوب تحویل دهند؛ پس من هم امانتی هستم که خداوند به شما داده است و آن را باید تحویل بدهید پس ناراحت نباشید که من از بین شما رفتم و شما بجای اینکه بیشتر مرا مراقبت کنید و برای جامعه خوب کنید سعی کنید تاب اینها را از بین ببرید.

دوست دارم در از دست دادن من ناراحت و غمگین نباشید، بلکه شاد باشید تا آمریکا و ابر قدرتها بدانند که مردم با از دست دادن جوانان و نوجوانانشان ناراحت نمی‌شوند و خسته نمی‌گردند تا اینکه اسلام پا بر جا بماند و بتهای زمانه را از بین ببرند.

دوست دارم در نبودن من لباس سیاه نپوشید شما می‌دانید که من نه اولین ونه آخرین (اگر خدا قبول کند )کشته اسلام  هستم چون همانطور که امام خمینی فرمود تا بانک لَا إِلهَ إِلَّا اللّهُ و محمد رسول الله(ص) طنین می‌افکند مبارزه هست. وتا مبارزه هست ما نیز هستیم.

اما گذشته از همه اینها من خیلی شما ها را اذیت وناراحت کردم؛ ولی دوست دارم به بزرگی خودتان مرا ببخشید واز خداوند بزرگ طلب آمرزش دارم. چند تومان پولی را که دارم در راه نجات مستضعفین خرج کنید.

خداحافظ       علیرضا آستی

نوشته شده در قبرستان بهشت علی

مورخ ۱۷/۲/۱۳۶۰

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول