4th، ژوئن 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید غلامرضا ابیض نژاد

من این راه را خودم انتخاب کرده‌ام.

زمان انتشار: 4th, ژوئن 2021 ساعت 12:00 ق.ظ | کد خبر: 87690

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه برادر شهید غلامرضا ابیض نژاد

سلام به ادامه دهندگان راه حسین(ع)، ضمن سلام به خانواده عزیزم با اجازه همگی شما، من راهی نبرد حق علیه باطل هستم و البته من راه را خودم انتخاب کرده‌ام تا شاید بتوانم با ایثار خون ناقابلم خدمتی به این انقلاب اسلامی و ملت عزیز ایران کرده باشم.

قبل از هر چیز لازم می‌دانم که از مادرم بخاطر زحماتی که در راه بزرگ کردنم کشیده تشکر نمایم و نیز از خداوند بزرگ سپاسگذارم که مرا در دامان مادر پر مهر بزرگ کرده و مرا به این سن رسانید تا خودم بتوانم راه خود را انتخاب نمایم و در مسیر آن گام بردارم.

ضمناً مادر جان: امیدوارم که مرا ببخشی و ناراحت من نباشی چون از زنده ماندنم با پیروزی نزد شما می‌آیم و می‌توانم در کنار شما و پدر بزرگوارم و برادران و خواهران زندگی خوب و مستقلی داشته باشیم.

همچنین اگر شهید شدم مرا ناکام نخوانید، چون من با این راه به آرزوی خود رسیده‌ام، و امیدوارم که برایم شیون نکنید، بلکه به خودتان افتخار نمائید که فرزندتان را حسین وار بزرگ کردید تا در این انقلاب که زمینه ساز انقلاب مهدی(عج) می‌باشد شرکت نماید.

ضمناً پدر جان: امیدوارم که اگر بدی از این فرزند حقیرت سر زده و نسبت به شما بی احترامی و یا نافرمانی کرده به بزرگی خودت مرا ببخشی. پدر جان: همچنین از زحمات بی دریغ شما در راه بزرگ کردنم سپاسگذارم و امیدوارم که ناراحت من نباشید و همچنین پدر جان: می‌خواهم بگویم که اگر به افتخار شهادت نایل آمدم هر جائی که خودتان صلاح دانستید مرا به خاک بسپارید.

و از برادرانم بخصوص عبدالرضا که بعد از من فرزند ارشد خانواده می‌باشد خواهانم که ضمن اینکه خط شکوهمند انقلاب اسلامی ما به رهبری زعیم عالیقدر حضرت نائب الامام خمینی را ادمه بدهد و از هیچگونه مجاهدت در راه انقلاب و اهداف بزرگ آن دریغ نورزند تا ظهور مهدی(عج) و نیز راهنمای خوبی برای دیگر برادرانم باشد و همچنین عصای دستی برای پدر در راه زندگیشان باشد و آنها را از هر طریقی که شده کمک نماید

و همچنین از خواهران عزیزم می‌خواهم که حجاب درون و برون خود را حفظ کنند و در راه بزرگ کردن فرزندانشان زینب وار گام بردارند، چون حجاب اولین سنگر انقلاب اسلامی ماست.

در پایان از کلیه اقوام و بستگان پوزش می‌خواهم که در پایان از آنها نام نبرده‌ام و امیدوارم که اگر از من بدی دیده‌اند به بزرگی خودشان مرا ببخشند و امیدوارم که هر کدامشان فردی مفید در راه به ثمر رساندن انقلاب اسلامی باشد.

وَالسَّلامُ عَلَیْکُم ورَحْمَهُ اللهِ وَبَرَکاتُهُ

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول