25th، نوامبر 2020
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 25th, نوامبر 2020 ساعت 1:34 ب.ظ | کد خبر: 85594

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجهالاسلام والمسلمین قاضی رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول در جلسه شورای آموزش و پروش ضمن تبریک هفته بسیج و تأکید بر نهادینه شدن فرهنگ بسیجی در کشور گفت: بسیجی مظهر تلاش و مظهر علم و اندیشه است و چون فرهنگ بسیجی کلید حل مشکلات کشور است، با نهادینه شدن این فرهنگ مشکلات کشور حل خواهد شد.

امام جمعه دزفول افزود: دغدغه مسائل سخت افزاری به جا می‌باشد ولی باید به همان اندازه موضوعات نرم افزاری نیز مدنظر باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تصریح کرد: با توجه به ظرفیت شهرستان دزفول؛ وجود نخبگان، نیروهای آموزشی و کادر توانمند، متعهد و مسئولیت پذیر؛ وضع تحصیلی موجود شایسته شهرستان نیست.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: آموزش و پرورش به همه شئون جامعه مربوط می‌شود و همه مسئول هستند، انتظار می‌رود با تلاش و مسئولیت پذیری وضع آموزشی و علمی مدارس شهرستان ارتقا یابد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: تلاش در جهت ارتقای سطح آموزشی شهرستان یک جهاد فرهنگی است و باید همه خود را در این جهاد سهیم بدانند و ایفای نقش کنند تا آموزش و پرورش در طرازی که شایسته شهرستان است قرار گیرد.

همچنین محمدی خباز رئیس اداره آموزش و پروش دزفول گزارشی از وضعیت مدارس و کمبود فضای آموزشی در شهرستان ارائه داد و گفت: تلاش بر این است که آموزش و پرورش را به اندازه توان ارتقا داده و به معنای واقعی آن نزدیک کنیم.