5th، اکتبر 2020
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 5th, اکتبر 2020 ساعت 11:02 ق.ظ | کد خبر: 84816

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجهالاسلام والمسلمین قاضی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات گروههای جهادی حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره)، تلاش آنها را نمایشی از صحنه علم و عمل دانست و گفت: برادران حوزه علمیه، با دست خالی و با اندک بضاعت کارهای بسیار بزرگی انجام دادند.

امام جمعه دزفول ادامه داد: در حد توان شما را یاری می‌دهم و از دوستان تمنا دارم این راه نورانی و کار بسیار پرخیر و برکت را همچنان ادامه دهند.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی همدردی با مردم را یکی از وظائف برادران حوزه علمیه دانست و اظهار کرد: باید در این شرائط سخت اقتصادی به اقشار ضعیف و متوسط جامعه کمک کرد.

امام جمعه دزفول خاطر نشان کرد: این بیماری از جهتی سلامت جامعه را به خطر انداخت و از جهت دیگر، دلها را بوسیله رزمایشهای همدلی و مواسات به هم نزدیک کرد و باعث شد برادری در جامعه تحقق پیدا کند و این امر زمینه ترحم و خشنودی خدای متعال را به دنبال دارد.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی خشنودی امام زمان(عج) را از خدای متعال خواستار شد و تصریح کرد: عمل به منویات رهبری از وظائف مهم گروههای جهادی است و باید در جامعه به آن جامه عمل بپوشانیم.

لازم به ذکر است که مسئولین و اعضای گروههای جهادی حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) هرکدام گزارشی از عملکرد گروهها را ارائه دادند.