28th، می 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید یوسفعلی دوستی زاده

از ولایت فقیه برای گسترش اسلام و مسلمین پیروی کنید.

زمان انتشار: 28th, می 2021 ساعت 12:00 ق.ظ | کد خبر: 82689

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه برادر شهید یوسفعلی دوستی زاده

برادران و عزیزان امام و دلسوزان اسلام ، قلم در وصف وصیت نیست. چرا که راهم، هدفم و آن چیزی که من به یقین رسیدم و دنبالش رفتم، خود وصیتم است. پیش از هر چیزی همانطوری که پیشوای والای ما امام علی(ع) سفارش نمود، پرهیزکاری و پارسایی و عدم از خواسته‌های نفس و خدا را در اعمال و کارهایتان چه ظاهر و چه باطن به یاد بیاورید.

برادران: مسجد سنگر است. سنگرها را حفظ کنید. که با یک دستتان قرآن و با دست دیگرتان سلاح را بر گیرید و ازاسلام دفاع کنید. ، ارتباطتان را با خداوند قطع ننمائید و قبل از اینکه حامل پیامتان (نماز) باشید. من پیامم را با خونم به نسلها و عصرها و بشریت صادر می‌کنم تا طپشی و تحرکی به پیکرهای راکد آنها بیندازم و خود را از منیتم رها سازم.

امروز پیام خودم را با خون خودم به تمام نشستگان تاریخ صادر می‌کنم. در اسلام ما، تشیع‌ها، عزیزترین گوهرهایی که به بشریت داده است، حیات بخش ترین قوانینی که به تاریخ حیات را تکان داده است و می‌دهد و خدایی ترین درسهایی که تا خدا بالا می‌رود و در آن جهاد و شهادت نهفته است همان نماز است. ما وارث امانتهایی هستیم که با جهادها و شهادتها مسئول هستیم که امتی بسازیم از خودتان برای بشریت نمونه باشد.

رسالتی به این سنگینی، رسالت حیات و انسان شدن و حرکت دادن به بشریت جهان بر عهده ماست و شهید حاضر در همه جا و همه وقت است. آری حسین(ع) پیرو می‌خواهد. من مرگ سرخ را بدست خودم، بعنوان نشان دادن عشقم به حقیقتی که دارم می‌روم که حاضر و شاهدم و ناظرم که در پیشگاه خدا و امت مسلمان که من حسین(ع) را با تمام وجودم احساس می‌کنم.

برادران اگر امامت نباشد، اگر رهبری نباشد، اگر روحانیت متعهد به اسلام نباشند، اگر ولایت فقیه نباشد، کوشش و فعالیت حتی اتحاد و جهاد بی ارزش است. چون در حق و باطل نیستی و ارزش هر علمی به امامت به رهبری به ولایت فقیه بستگی دارد.

برادران عاجزانه از شما طالبم که راه امامت را دنبال کنید. از ولایت فقیه برای گسترش اسلام و مسلمین پیروی کنید که تنها راه نجات مستضعفین همین راه است و برای سلامتی امام و طول عمر آن بزرگوار دعا کنید. از او بخواهید که دعا کند برای ما، خصوصاً برای من که خدا گناهانم را ببخشد. که خودم و کارهایم برای اسلام و خدا خدماتی ننموده‌ام. امیدوارم که شهادتم باعث بخشش گناهانم از جانب خدا باشد.

خدایا! البته می‌دانی که من طاقت نگاه کردن به جهنم را هم ندارم . خدایا تو ما را از پیروان حسین(ع) قرار ده و ما را با شهدای صدر اسلام محشور بدار. برادر عزیز، به امر به معروف و نهی از منکر و از اغرض شخصی خود دوری گزیند و اخلاق اسلامی را عمل نماید.

برادران شهید سید محمدی و همکلاسیهایم، اقوام، پیش از هر چیز احتیاج به بخشش شما نیاز دارم و آن همه کارها و رفع مشکلات که با همدیگر می‌کردیم، امیدوارم خداوند اجر شماها را بدهد. ان‌شاء الله

پدر و مادر عزیزم: شما افتخار کنید که فرزندی نزد حسین(ع) فرستادید و غمگین مباشید و شما هم پیراهن سیاه نپوشید و بگوید افتخار بر ما که ما هم شهیدی نزد حسین(ع) فرستادیم.

مادر تو گفتی برو جهاد کن به امان خدا. دعا کن شهید بشوم. بگو دعا کن که برویم تمام کافرین و ضد دینها را از بین ببریم و مادر چه امیدی در دلم کاشتی و چه خنده‌ای بر لبانم نقش بستی. من افتخار می‌کنم و از شما التماس دعا دارم و شعار همیشگیم مرگ بر کمونیست، مر گ بر شرق و غرب.

شما را به خدا می‌سپارم و برای شما صبر وتندرستی از خداوند خواستارم.

پدر جان: مطمئن باش که اوامر الهی هر چه باشد به فضائل منتهی می‌شود. پس شکر گزاری کن.

و برادر جان: من احتیاج به بخشش شما دارم. به ولایت فقیه پایبند باش و تابع دستورات پیامبر گونه امام باش. تا سعادتمند باشید. سلامتی تمام خانواده‌ات را از خدا خواستارم.

و خواهرانم: حجاب شما کوبنده تراز خون من است. پس حفظ حجاب، حفظ راه من است. شهدا شمع محفل بشریتند و شهید قلب تاریخ است و شما خواهران اگر مشکلی داشتید به من رجوع می‌کردید. امیدوارم اگر نارسایی، بدبینی، و غیره به شما نشان دادم، مرا ببخشید که من احتیاج به بخشش شما دارم و تا می‌توانید کتاب بخوانید و برای همدیگر تعریف کنید. اگر می‌خواهید حواستان و هوشتان قوی باشد.

و برای شادی روح من با اقوام رفت و آمد داشته باشید و با اخلاق نیک رفتار کنید و بر هر مسلمان که رسیدید(شناخته شده باشد) سلام کنید و روابط خود را با مسجد مسلمین قطع نکنید.

پدر،مادر،خواهر، برادر، زندگی بی‌فروغ عشق و گرمای عشق پوچ است و فقط یک عشق حقیقت است و آن خداست. چقدر خوشحال می‌شوم و لذت می‌برم از فعالیت‌های اقتصادی، درمانی، برق رسانی، رفاهی، راهسازی، شهرک سازی، که اینها وظیفه است.عشق ما این است که در راه خدار می‌جنگیم.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ  إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَالَّذِینَ هَاجَرُوا وَجَاهَدُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أُولَٰئِکَ یَرْجُونَ رَحْمَتَ اللَّهِ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَّحِیمٌ

از خداوند متعال طول عمر امام عزیزمان و آیت الله خامنه‌ای و آیت الله مشکینی، معلم اخلاق و دیگر روحانیون متعهد به اسلام را خواهانم.

یوسفعلی دوستی زاده

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول

۱/۲/۶۱