22nd، ژانویه 2020
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 22nd, ژانویه 2020 ساعت 4:56 ب.ظ | کد خبر: 80633

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهانش گفت: به فرموده مقام معظم رهبری حاج قاسم یک مکتب و یک راه است، باید تلاش کنیم از این اسطوره و الگو برای ملت ایران و ملتهای منطقه و محور مقاومت بهره بگیریم.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی از حاج قاسم بعنوان سیدالشهدای مقاومت یاد کرد و افزود: دشمنان اسلام، استکبار جهانی و کشورهای اروپایی کمتر از آن هستند که ملت ایران را به زانو درآورند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: دشمن با تمام توان پیش آمده و با شهادت سردار رشید اسلام نبرد بین حق و باطل اوج گرفته است، ولی تشییع بی نظیر پیکر پاک شهدا و عزم راسخ ملت در انتقام سخت که به فرموده مقام عظمای ولایت سوخت اصلی موشکهای سپاه برای سیلی سخت بود تمام نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول افزود: مردم در بزرگداشت شهدای مقاومت سنگ تمام گذاشتند، باید قدرشناس حضور حماسی مردم باشیم و بتوانیم همگام با مردم، رهبری و انقلاب حرکت کنیم و از این زمینه برای خدمت صادقانه به مردم بهره ببریم.

امام جمعه دزفول با اشاره به نمازجمعه بی سابقه هفته گذشته تهران به امامت رهبر معظم انقلاب تأکید کرد: حضور باشکوه مردم در نمازجمعه نشان داد که ملت ایران پای انقلاب، کشور، شهدا و راه امام استوار ایستاده‌اند.

حجهالاسلام والمسلمین قاضی افزود: نمازجمعه تهران رفراندومی بود که مردم با حضور حماسی خود خط اصیل انقلاب، رهبری و مقاومت را تأیید کردند.

امام جمعه دزفول به تحریم سردار شاهوارپور نیز اشاره کرد و گفت: باردیگر فرزندی از خطه خوزستان دشمن را عصبانی کرد که موفقیتی برای شهرستان دزفول است.

امام جمعه دزفول بزرگداشت شهدای حادثه سقوط هواپیما را موضوعی ملی دا نست و افزود: ۵ شنبه مراسم بزرگداشت شهیدان قادرپناه از شهدای دزفولی سقوط هواپیما در حسینیه ثارالله برگزار می‌شود که از مسئولین و شهروندان انتظار می‌رود که با حضور باشکوه خود در این مراسم نشان دهند که در این مصیبت بزرگ سهیم هستند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول به اهمیت ۲۲ بهمن امسال اشاره و تأکید کرد: ۲۲ بهمن امسال مصادف با چهلم سردار سلیمانی و سالروز شهادت شهید سوداگر است که باید از این فرصت به بهترین شکل استفاده کرد و از تمام ظرفیتها برای شکوه و عظمت مراسم بهره گرفت.

امام جمعه دزفول در خصوص برگزاری کنگره ملی آیت الله قاضی(ره) اظهار کرد: مرحوم آیت الله قاضی(ره) به نوعی هویت دزفول است و اگر این کنگره خوب برگزار شود دزفول معرفی شده و جایگاه آن به خوبی بیان خواهد شد.

همچنین امید بن عباس سرپرست فرماندری دزفول به شهادت سرداران مقاومت اشاره کرد و گفت: وظیفه دستگاههای فرهنگی چون آموزش و پرورش، مراکز آموزش عالی و نهادهای فرهنگی تربیت افرادی چون سردار شهید سلیمانی می‌باشد.

وی با اشاره به تواضع و قاطعیت سردار شاهوارپور در تصمیمات امنیتی افزود: مردم دزفول در ساعات اولیه اطلاع از تحریم سردار شاهوارپور این اقدام مذبوحانه را محکوم کردند.

سرپرست فرمانداری دزفول رعایت اخلاق و فرهنگ انتخاباتی را ضروری و مهم دانست و تأکید کرد: دوم اسفند با یک انتخابات سالم، قانونمند و پرشور اعتبار جدیدی برای نظام ایجاد خواهد شد.