25th، ژوئن 2017
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 25th, ژوئن 2017 ساعت 11:00 ق.ظ | کد خبر: 65264

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جلسه ستاد نماز شهرستان دزفول با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مؤمنین روزه دار گفت: نماز عید فطر امسال از اهمیت بالاتری برخوردار است و باید عظمت و شکوه نماز عید فطر متجلی شود.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: باید تمام کارها منظم و با برنامه ریزی انجام شود تا با اقامه نماز باشکوه و با عظمت عید فطر، خاری برچشم دشمن و سیلی محکمی بر دهان دشمنان اسلام وارد کرد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول خاطر نشان کرد: نماز عید سعید فطر امسال با انسجام بیشتر و پراکندگی کمتر جهت برقراری امنیت بیشتر نمازگزاران برگزار می شود.

در این جلسه مقرر شد که اقامه نماز عید فطر رأس ساعت ۷ صبح در ورزشگاه شهید ناحی شهرستان دزفول واقع در خیابان امام خمینی جنوبی اقامه و بطور مسستقیم از شبکه استانی سیما پخش شده و قبل از آن از ساعت ۶ صبح قرائت دعای ندبه و مداحی خواهد بود.

یادآور می شود که اتوبوس های شرکت اتوبوسرانی از ساعت ۵/۳۰ صبح برای انتقال نمازگزاران به محل نماز مهیا می باشند و بعد از مراسم نماز نیز نمازگزاران را به سایر نقاط شهرستان منتقل خواهند نمود.

همچنین از نمازگزاران درخواست می شود که زیرانداز و سجاده همراه داشته باشند.