21st، سپتامبر 2016
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در آئین افتتاح مسجد "محمد رسول الله" دانشگاه علوم پزشکی دزفول

آیت الله موسوی جزایری: امروزه بشریت بیش از سوختن در آتش ناامنی، در آتش بی ایمانی می سوزد.

زمان انتشار: 21st, سپتامبر 2016 ساعت 12:30 ب.ظ | کد خبر: 59382

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در ادامه سفر آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز به شهرستان دزفول و در ایام فرخنده عید غدیر خم، با حضور حجه الاسلام و المسلمین قاضی امام جمعه دزفول و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان، مسجد “محمد رسول الله” دانشگاه علوم پزشکی شهرستان دزفول افتتاح شد.

در این آئین آیت الله موسوی جزایری به هشدار رهبر معظم انقلاب در خصوص حمایت های غرب و آل سعود در پرورش گروههای تروریستی در منطقه اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری پیش از این، به استکبار جهانی هشدار داده بود که حتما روزی دود راه انداختن گروههای تروریستی و تقویت آنها به چشمشان خواهد رفت و از این کار خود پشیمان خواهند شد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان امنیت کشور را به برکت اهل بیت (ع) دانست و افزود: اگر لازم باشد در مصاف حق علیه باطل شهدای دیگری را در راه پاسداری از مکتب اهل بیت علیهم السلام تقدیم می نماییم.

امام جمعه اهواز مشهود بودن عنایات حضرت حق در دزفول را مورد توجه قرار داد و تأکید کرد: مسئولین در راه اندازی دانشگاه امیرالمؤمنین در دزفول سنگ اندازی نکنند و از نیت های خیر مردم و خیرین دزفول که در امور خیر بدون هیچ تردید و تأملی استقبال می نمایند درس بگیرند.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان خاطرنشان کرد: هرچند از بعضی از مسئولین گلایه هایی داریم ولی از خدمات و زحمات مسئولین نیز مطلع هستیم.

امام جمعه اهواز یکی از امور خوب را توجه به معنویات و ارزشها عنوان کرد و گفت: در مکانی که پزشکان و پرستاران پرورش می یابند اگر توجه به معنویات افزایش یابد تعهد کاری نیز بیشتر خواهد بود.

آیت الله موسوی جزایری یادآور شد: تمام زندگی غربیها بر اساس دروغ و نفاق و شیطنت می باشد و دلیل آن نیز عدم توجه به معنویات است و امروزه بشریت بیش از سوختن در آتش ناامنی، در آتش بی ایمانی می سوزد که منشأ و اساس همه این مسائل، بی دینی است.

امام جمعه اهواز افزود: بسیار شایسته است که در تمام ادارات، دانشگاهها و مدارس نمازخانه و مسجد ساخته شده و صدای اذان از آنجا بلند شده و به گوش برسد.

همچنین دکتر پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول، این دانشگاه را جوانترین دانشگاه علوم پزشکی کشور خواند و گفت: این دانشگاه بطور رسمی حدود ۸۰۰ هزار نفر را در شهرهای دزفول، شوش و گتوند تحت پوشش بهداشتی درمانی قرار می دهد.

وی با ارائه گزارشی از فعالیت های این دانشگاه در شهرهای گتوند و شوش در راستای فرامین مقام عظمای ولایت در ارتقاء سطح سلامت جامعه، تصریح کرد: بخشهای بیمارستان بزرگ دزفول نیز در حال بازسازی و گسترش بوده و طرحهای توسعه بسیار وسیع آن در حال اجرا می باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول به حمایت و پشتیبانی دولت و علمای گرامی اشاره و خاطر نشان کرد: دومین بیمارستان شمال خوزستان در دزفول با ظرفیت ۴۰۰ تخت در حال پیگیری بوده و بزودی کلنگ آن به زمین زده خواهد شد.

مسجد “محمد رسئول الله” در دانشگاه علوم پزشکی دزفول افتتاح و صیغه مسجدیت آن توسط آیت الله موسوی جزایری قرائت و در این مکان مقدس، نماز وحدت به امامت آیت الله موسوی جزایری اقامه شد.

 

eftetaheyeh00001 eftetaheyeh00009 eftetaheyeh00008 eftetaheyeh00005 eftetaheyeh00004 eftetaheyeh00003