4th، دسامبر 2014
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
مدیر مرکز دارالقران خاتم الانبیای دزفول:

بزودی شاهد راه اندازی رشته تخصصی تفسیر در این مرکز خواهیم بود

زمان انتشار: 4th, دسامبر 2014 ساعت 4:44 ب.ظ | کد خبر: 45422

به گزارش خبرنگار پانا از دزفول ؛علیرضا اسفنده مدیر مرکز تخصصی دارالقران خاتم الانبیای دزفول صبح امروز در گفتگو با خبرنگار پانا با تشریح برخی از فعالیت های این مرکز گفت : شروع فعالیت این مرکز به سال ۱۳۷۷ برمیگردد که با حداقل امکانات سخت افزاری ولی با عشق و علاقه شروع به کار کردیم و با توکل بر خدا این مرکز توانسته است هم اکنون به یکی از مراکز شناخته شده کشور تبدیل و قران آموزان آن توانسته اند مقام های متعددی در سطح استان و کشور کسب نمایند .

وی با ابراز خرسندی از موقعیت و ساختمان جدید مرکز افزود : محل جدید این دارالقران سال گذشته در مرکز شهر و با ۱۲۰۰ متر زیر بنا توسط بانوان خیر دزفول راه اندازی گردید .

این قاری کشوری در خصوص سطح و نحوه پذیرش دانش آموزان عنوان کرد : این مرکز هر ترم ظرفیت پذیرش ۲۰۰۰ نفر قرآن آموز را دارد که هم اکنون با یک چهارم ظرفیت خود فعالیت می کند و امیدواریم با تجهیز سیستم های  دیگر اتاق های مرکز بتوانیم با همه توان به تقاضای علاقمندان پاسخ دهیم .

اسفنده رشته های حفظ ،قرائت ،روانخوانی و روخوانی را از جمله کلاس های دایر این مرکز عنوان نموده و افزود : با پیگیری های صورت گرفته امیدواریم در آینده نزدیک شاهد راه اندازی رشته تخصصی تفسیر در این مرکز باشیم .

این پژوهشگر قرانی کمبود نیروی انسانی را یکی دیگر از موانع توسعه کلاس ها و پذیرش بیشتر قران آموز در این مرکز بیان نموده و تصریح کرد : در این مدت با حمایت های خوب اداره آموزش و پرورش موفقیت های خوبی داشته ایم که انشاءالله با حمایت بیشتر شاهد نشر معارف و فرهنگ قرانی در سطح جامعه باشیم .