7th، اکتبر 2014
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
امام جمعه دزفول در دیدار مدیرکل تامین اجتماعی خوزستان:

احداث بیمارستان تامین اجتماعی مطالبه عمومی مردم دزفول که تا کنون محقق نشده است

تامین اجتماعی نیاز ضروری و بدیهی مردم است و در این راستا خدمات نظام در قالب تامین اجتماعی به مردم زمینه رضایتمندی مردم و گسترش عدالت در جامعه را فراهم می نماید .

زمان انتشار: 7th, اکتبر 2014 ساعت 12:33 ب.ظ | کد خبر: 44254

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان همراه با  معاون اداری مالی اداره تامین اجتماعی استان  و “کاویانی” مسئول امور اداری شعبه دزفول با امام جمعه دزفول در دفتر ایشان دیدار کردند .

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی” در این دیدار حل مشکلات تامین اجتماعی را با روحیه جهادی ممکن دانسته و گفت : تامین اجتماعی نیاز ضروری و بدیهی مردم است و در این راستا خدمات نظام در قالب تامین اجتماعی به مردم زمینه رضایتمندی مردم و گسترش عدالت در جامعه را فراهم می نماید .

امام جمعه دزفول تامین اجتماعی را مساله ی ملی جامعه دانسته که کمک مسئولان را می طلبد و در این خصوص افزود: مسئولان لازمست تا با درایت بیشتر در زمینه بیمه زیرمجموعه ها و کارگران عمل نموده و تامین اجتماعی را در ارائه خدمات شایسته به مردم یاری دهند.

رییس شورای فرهنگ عمومی دزفول بیمارستان تامین اجتماعی دزفول را مطالبه عمومی مردم در سطح شهر از مسئولان مربوطه عنوان و اظهار کرد : مصوبه این بیمارستان در دولت قبلی به تصویب رسد لکن تا کنون محقق نشده است لذا با توجه به تعویق در اجرای آن ،مراحل احداث آن با سرعت بیشتر پیگیری شده تا مردم از خدمات آن به نحو احسن بهرمند شوند.

“آقای ترکاشوند” با اشاره به خدمات تامین اجتماعی و تعهدات این سازمان به وظایف خود گفت : ۵۷ درصد از جمعیت استان خوزستان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارد که با این رقم ،خوزستان از میانگین کشوری در خصوص آمار بیمه تامین اجتماعی در رتبه بالاتری قرار گرفته است .

مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان عمل به تعهدات از سوی سازمان تامین اجتماعی را نیازمند پرداخت معوقات بیمه اداره ها ،شهرداریها و … دانسته و افزود: ۱۴۰هزار خانوار در استان از تامین اجتماعی مستمری دریافت می کنند و درآمد این نهاد از میزان پرداختی های آن  کمتر بوده لذا در تامین این هزینه ها با مشکلاتی مواجه هستیم مضاف بر اینکه انتظارات مردم از بیمه تامین اجتماعی روز به روز بیشتر می شود.

ترکاشوند در ادامه با اشاره به احداث شعبه دوم بیمه تامین اجتماعی در دزفول تصریح کرد:تاسیس این مجموعه مساعدت مسئولان شهرستان دزفول را می طلبد تا مکانی مناسب برای این مجموعه منظور شود .

وی در پایان سخن افزود: دزفول نماد مقاومت ایران و از افتخارات کشور و استان است و در برابر خدمات بیشمار آن به نظام جمهوری اسلامی هر چه به آن خدمت شود ،کم خدمت شده است به همین جهت با بودجه ای که برای بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان دزفول اختصاص یافته به زودی مراحل ساخت آن آغاز خواهد شد.

 taminejtemai.khozestan00001