4th، آگوست 2014
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
مدیرحوزه علیمه ام ابیهاء(س) :

دوره آموزشی آشنایی با خطرجریان تکفیری در شهرستان دزفول برگزار شد+عکس

جعفر زاده افزود: گروه‌های تروریستی که با داعیه اسلام مداری علیه مسلمانان قیام کرده و نتیجه این گمراهی ،خشونت و ضلالت چیزی جز بدنامی و ایجاد خدشه به جهان اسلام نیست.

زمان انتشار: 4th, آگوست 2014 ساعت 8:05 ب.ظ | کد خبر: 43173

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجددز” سرکار خانم آزاده جعفر زاده صبح امروز در گفتگوبا خبرنگار ما با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه روحانیون و مبلغین با فرق و مذاهب اسلامی گفت : این دوره آموزشی در روز نهم مرداد شروع و پیش از ظهر امروز پایان یافت

وی با بیان این‌که در این دوره تخصصی ۲۵ نفر از مبلغین سطوح ۲و۳ حوزه و همچنین تعدادی از مدرسین دانشگاه شرکت دارند، تصریح کرد: متاسفانه امروز جامعه اسلامی با پدیده ناهمگون و زشت جریانات تکفیری مواجه است.

جعفر زاده افزود: گروه‌های تروریستی که با داعیه اسلام مداری علیه مسلمانان قیام می کنند ، نتیجه این گمراهی ،خشونت و ضلالت چیزی جز بدنامی و ایجاد خدشه به جهان اسلام نیست.

مدیرحوزه علمیه ام ابیهای دزفول به ضرورت برگزاری چنین دوره های برای تقویت آگاهی های عمومی سطح جامعه اظهار کرد : با برگزاری این دوره‌های آموزشی و آشنایی روحانیون و دیگر اقشار جامعه می‌توان به این افراد ناآگاه که تحت تاثیر تبلیغات سوء این جریانات قرار می گیرند اطلاعات لازم داده شود.

وی  با بیان این‌که این دوره‌ی آموزشی با رویکرد کاملاً علمی – آموزشی برگزار شده ، اضافه کرد:مدرس اصلی این دوره حجت الاسلام والمسلمین مخدوم رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی کشور بودند که در سه روز کاری و ۱۲ ساعت تدریس سرفصل های علمی مورد نیاز را به شرکت کنندگان انتقال دادند .

به گزارش “مجددز” حوزه علمیه ام ابیهای دزفول سال گذشته بنا به درخواست مردم دزفول بویژه بانوان این شهرستان و پیگیری مستمر حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی قاضی دزفولی و با حضور مسئولین ارشد حوزه علمیه کشور افتتاح شد .

این حوزه علمیه در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته است با جذب بانوان علاقمند به معارف دینی برای تحصیل و ارسال مبلغین به محافل مذهبی تاثیر بسزایی در نشر معارف اهل بیت(علیهم السلام)  بین بانوان این شهرستان ایفا نماید

dore.hoze.omeabiha00001 dore.hoze.omeabiha00003