14th، آگوست 2013
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 14th, آگوست 2013 ساعت 8:28 ق.ظ | کد خبر: 33657

مسئول حوزه و نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه شهرستان دزفول گفت: نقش بسیج در خنثی کردن توطئه های دشمنان بی بدیل بوده و موجب یاس و ناامیدی دشمنان انقلاب شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ” مجد دز” حجت الاسلام محمود جارون ،درنشست با فرمانده و اعضای شورا حوزه بسیج ادارات دزفول اظهار کرد:یکی از مهمترین مسائل این است که حضور بسیج در همه عرصه ها باید پررنگ باشد.

وی اظهار داشت: بسیجیان با الگو گرفتن از آرمان های شهدا در تبعیت از ولایت فقیه و رهبری پیشگام بوده و نقش خود را در دفاع از حریم ولایت در عرصه های مختلف به خوبی ایفا می کنند.
حجت الاسلام جارون تقویت ایمان بسیجیان را از جمله مؤلفه های آمادگی دانست و تأکید کرد : اگر ما ۲۰ میلیون بسیجی مؤمن به انقلاب و بصیر داشته باشیم، هیچ دشمنی نمی تواند به این انقلاب لطمه وارد کند.
وی افزود:گرایش فرهنگی ما در واقع نشاط و ایمان و بصیرت بسیجیان در ابعاد مختلف اندیشه، باورها و رفتار است چراکه آنچه ما را نسبت به سایر کشورها برجسته می کند نشاط دینی و استحکام دینی است که مقاومت ملی را ایجاد می کند.
مسئول حوزه و نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه شهرستان دزفول اظهارامیدواری کرد: درخت شجره و طیبه بسیج که به دست انسان مبارکی همچون امام خمینی(ره) کاشته شد و رهبر فرزانه انقلاب از آن پاسداری می کند، برهمگان لازم است که از آن حمایت کنند.
فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول نیز دراین نشست با بیان اینکه دشمنان به دنبال کتمان حقایق هستند، گفت: آنها با وارونه جلوه دادن حقایق، می‌خواهند مانع آگاهی بخشی به مردم شوند و تکیه‌شان و بر جهل و ناآگاهی مردم است.
حسین صالحی زاده ادامه داد: حضور مقتدرانه بسیج در عرصه های سیاسی، سازندگی و توسعه کشور موجب نگرانی استکبار شده و آنها را در راه رسیدن به اهدافشان ناکام گذاشته است.
وی از رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان دیده بان هوشیار جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و افزود: تا زمانی که به فرمایشات ایشان عمل می کنیم حربه های دشمن تاثیر گذار نیست.
صالحی زاده بیان داشت: ایجاد وبلاگی با موضوع راه‌های تحقق شعار سال و اجرای طرح جمع‌آوری ایده‌ها و نظرات بسیجیان برای خلق حماسه در عرصه سیاسی و اقتصادی از طریق وبلاگ بسیج ادارات به آدرس basij-edarat.blogfa.com از دیگر برنامه‌های انجام شده این حوزه بسیج ادارات بوده است.