29th، جولای 2013
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 29th, جولای 2013 ساعت 6:30 ق.ظ | کد خبر: 33139

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ” مجد دز” رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان دزفول در هنگام بازدید “حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی قاضی دزفولی”امام جمعه و نماینده ی ولی فقیه در شهرستان دزفول و مسئولان محلی از این نمایشگاه گفت : این نمایشگاه به مناسبت ماه مبارک رمضان و با پنج هزار عنوان با موضوعات قرآن ، ادبیات داستانی، روانشناسی، اجتماعی، تاریخ و …دایر شده است .

“غلامعلی تاج” در این خصوص افزود : در این نمایشگاه محصولات فرهنگی و نرم افزاری با ۲۰ درصد تخفیف تا تاریخ ۱۷ مرداد در سالن کوثر شهرستان دزفول آماده بازدید علاقه مندان است .

“رییس شورای فرهنگ عمومی دزفول” در پایان بازدید از نمایشگاه ضمن تقدیر از اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر نهادها در برگزاری این نمایشگاه به خبرنگار ما گفت : برپایی این نمایشگاه برای علاقه مندان به مهارتهای قرآنی در جامعه بسیار مهم و ارزشمند و موجب انس بیشتر مردم باقرآن می شود .

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی” همچنین با ظرفیت های مهم قرآنی از جمله جلسات قرائت قرآن و کانون های قرآنی در شهر از دست اندرکاران این نمایشگاه خواست که در زمینه ی عرضه ی بیشتر تفاسیر قرآنی و نیز موضوع بندی کتب قرآنی برای دسترسی آسان بیشتر طلاب ، فضلا و فرهیختگان اهتمام بیشتری داشته باشند .

namayeshgah.ketab.majdedez1namayeshgah.ketab.majdedez2namayeshgah.ketab.majdedez4