29th، می 2013
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

کارگاه مهدویت و فتنه های آخرالزمان در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول برگزار شد .

” کریم زاده ” با یاد آوری این مطلب که آنها برای تروج فضای بی بند و باری واختلاف اندازی دربین مسلمان از کانال های ماهواره ای نیز استفاده می کنند تصریح کرد: تئوری تغییر دادن ذائقه ها ازطریق عرضه رمان وداستان برای جوانان و نماد گرایی از اهداف کریه دیگر آنهاست که بخوبی وارد این میدان شده اند

زمان انتشار: 29th, می 2013 ساعت 7:01 ق.ظ | کد خبر: 31484

به گزارش پایگاه اطلاع رسانه ای ” مجد دز” به نقل از تیم رسانه ای بچه های مسجد- در کارگاه آموزشی مهدویت وفتنه های آخرالزمان که با حضور اساتید این دانشگاه برگزارشد ” حجت الاسلام اصغر کریم زاده” از اساتید بنیاد مهدویت قم به تبیین نقش دشمنان اسلام درایجاد شبهه دربین شیعیان جهان پرداخت وگفت: دشمن برای تزلزل در ایمان شیعیان برنامه ریزی نموده است که نمودهای عینی آن را میتوان درجریان فراماسونری سال۱۹۷۵ با هدف سلطه یهودی سازی در جهان مشاهده کرد.

این استاد برجسته افزود: آنها با تدارک دیدن بازوهای اقتصادی از جمله وال استریت یا باشگاه های ورزشی و افتتاح لژ در تمام کشورهای تحت سلطه امریکا و نیز تولید سالانه ۷۰۰ فیلم در هالیود این مسیر را به شدت دنبال وهدف گیری می کنند.

” کریم زاده ” با یاد آوری این مطلب که آنها برای تروج فضای بی بند و باری واختلاف اندازی دربین مسلمان از کانال های ماهواره ای نیز استفاده می کنند تصریح کرد: تئوری تغییر دادن ذائقه ها ازطریق عرضه رمان وداستان برای جوانان و نماد گرایی از اهداف کریه دیگر آنهاست که بخوبی وارد این میدان شده اند.

این استاد حوزه درادامه سخنان خود به تبیین آسیب شناسی مهدویت پرداخت وگفت: باید از پرداختن به یک سری از مباحث غیرضروری در باب مهدویت که ما را از اصل مسئله مهدویت دور می کند.مانند ازدواج امام زمان، فرزندان ایشان، مکان و نیزملاقات با امام زمان (عج) و یا موضوع خواب محوری به شدت اجتناب کرد.

وی افزود: در هیچ جای منابع دینی ما امر به ملاقات و ضرورت آن توصیه نشده است و آنچه که در ادعیه آمده است آرزوی دیدن مولاست نه امر به دیدن ایشان.

این استاد حوزه یادآورشد: آفت این تمایل به دیدار امام زمان سوء استفاده مدعیان دروغین ملاقات مهدوی از احساسات و علاقه مردم نسبت به آن حضرت را فراهم می کند.

” حجت الاسلام اصغر کریم زاده”درپایان راهکار برون رفت از این آسیب ها رابصیرت افزایی دانست و افزود: بصیرت اقتضا می کند که باید به دنبال صحت و سقم و منابع مطالب رفت و جامعه نیزبه گونه ای تربیت شود تا در این گونه مسائل رجوع به متخصص داشته باشد.

لازم به ذکر است که بنیاد مهدویت  دزفول که زیرنظر و حمایت امام جمعه ی شهرستان دزفول ” حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی” ومدیریت “حجت الاسلام محمدرضا زارع”اداره می شود؛ علاوه بر کارهای جاری سالیانه به مناسبت ایام اعتکاف ،سخنرانانی برجسته از اقصی نقاط کشور  از جمله قم دعوت نموده اند که در این روزها برای معتکفین به سخنرانی پرداختند.