9th، مارس 2013
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 9th, مارس 2013 ساعت 10:07 ق.ظ | کد خبر: 29293

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ” مجد دز” جلسه ی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول با حضور مسئولین شهری در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان دزفول برگزار شد .

“سرهنگ محتشمی راد “دبیر ستاد احیای شهر ستان دزفول با بررسی دستور جلسه ی قبلی ستاد احیا در خصوص پرتابل های مسیر اندیمشک به دزفول و تابلوی روبروی دانشگاه جندی شاپور گفت : با بررسی های به عمل آمده مشخص شده که این تابلوها متعلق به شهرستان اندیمشک است که در حال حاضر بعد از مذاکرات نهایی حریم دزفول و اندیمشک  واقع در محدوده ی شهرستان دزفول است و باید نسبت به مدیریت تابلوهای واقع در این ۱۵۰ متر برنامه ریزی و تصمیم گیری به عمل آید .

“سرهنگ محتشمی راد ” راهکارهای پیش نهادی در این زمینه را خریداری تابلوها توسط شهرداری و فرمانداری شهرستان دزفول و یا نظارت ارشاد اسلامی بر متن و محتوای تابلوها برشمرد .

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر دزفول با انتقاد از عملکرد مدیران شهری شهرستان در این خصوص گفت :  دزفول دارالمومنین است و باید بنر و تابلوهای سطح شهر نشان از این امر داشته و علاوه بر پرتابل های تبلیغی و تجاری از تابلوهایی با پیام فرهنگی جهت آگاهی بخشی به مردم استفاده شود .

امام جمعه ی شهرستان دزفول با اشاره به نزدیکی نوروز ، حضور مسافران نوروزی و گشت و گذار در اماکن تفریحی خواستار برگزاری دوباره ی نماز جماعت در پارکها و اماکن تفریحی شهرستان همچون تفریحگاه ساحلی علی کله شد تا با برپایی این معروف بزرگ آمار منکرات جامعه کاهش یابد .

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی” با تاکید بر نصب بنرهای بیشتر با موضوع عفاف و حجاب وفراگیری طرح تذکر لسانی در جامعه افزود : در راستای برپایی نماز جماعت در تفرجگاهها باید از ائمه ی جماعتی که در این امر تلاش و مداومت دارند تقدیر و تجلیل شود .

در پایان رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول با تشکر از حضور اعضا ی ستاد گفت : مسئول روابط عمومی شهرداری باید فردی با تجربه باشد تا در امر نصب تابلو و بنرها با نظارت و توجه به محتوای آنها که در معرفی شهر و بالا بردن سطح آگاهی مردم موثر است اشراف داشته باشد.

حجت الاسلام بیگدلی رئیس سازمان تبلیغات دزفول ، دکتر رضادوست ریاست دانشگاه آزاد اسلامی دزفول ، غلامعلی تاج رئیس ارشاد اسلامی ، سرهنگ محتشمی فرمانده سپاه پاسداران ، سرهنگ نادبی فرمانده نیروی انتظامی و فرحمند رئیس آموزش و پرورش دزفول از مسؤلین حاضر در این جلسه بودند.

در ادامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین قاضی در مسجد موعود (عج) دانشگاه آزاد اسلامی دزفول و با حضور جمعی از کارکنان و دانشجویان اقامه گردید .

نماینده ولی مطلقه فقیه و امام جمعه دزفول در بین الصلاتین دقایقی با دانشگاهیان در رابطه با داشتن فضائل بصیرت سخن گفت.

زیارت مزار شهدای گمنام مسجد موعود (عج) پایان بخش حضور مسولین ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول در دانشگاه آزاد اسلامی بود.

نظر بینندگان
  1. اعضای هیآت علمی says:

    به نظر می رسد جناب آقای دکتر رضادوست از ابتدای ورود عزمشان را جزم کرده اند که دانشگاه دزفول را به دانشگاه جامع ارتقا بدهند.این ارتقا جز درسایه ی جذب وحفظ هیآت علمی بخصوص هیآت علمی کارآمد ومتعهد ومتخصص میسر نمی شود به هر حال هر نیروی انسانی کارآمدی باخودش چیزهای زیادی می آورد.آقای …. زمانی که به ریاست دانشگاه دزفول رسیدند هیچ گونه سابقه علمی یا پژوهشی وحتی سابقه تدریس نداشتند واصلا” با سیستم اداره وسرپرستی دانشگاه آشنایی نداشتند.هم ایشان وهم معاون مالی اداری ایشان آقای ….که به هیچ وجه مورد تآیید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد نبودند وپس از مدتی بالاجبار دانشگاه آزاد را ترک کردند تنها بنا به خواست واصرار نماینده دزفول در آن سمت ها نگه داشته شده بودند.
    سیاست وتئوری …. ومعاونین ایشان برای حفظ وجذب هیآت علمی بر پرونده سازی های مبنی بر دروغ واتهام سازی های بی اساس برای هیآت علمی به منظور جلوگیری از خروج وفرار آنها استوار بود که البته نتیجه ای عکس داشت .برخی از مدرسین حق التدریس که در دو دانشگاه دزفول ودانشگاههای دیگر تدریس می کردند به استخدام دانشگاه های دیگر در آمدند.برخی از مدرسین حق التدریس که قبلا” تقاضای استخدام از دانشگاه دزفول داشتند تقاضای خودراپس گرفتند.برخی از اعضای هیآت علمی که درمقطع دکتری پذیرفته شدند بورسیه ی دانشگاه دزفول که دراستخدام آن بودند نشدند.برخی از اعضای هیآت علمی دانشگاه را ترک کردند.همه ی این تئوری ها وعملکرد غلط آنها منجر به تآخیرافتادن ارتقا دانشگاه دزفول وعقب ماندگی آن گردید.
    امیدواریم جناب آقای دکتر رضادوست باتوجه به سوابق وانتظاری که از شخصیت ایشان می رود دانشگاه را براساس حق وعدالت اداره کنند وسیاست های ……. ایشان رادنبال نکنند وتاسرحد امکان از نیروهای ارزشی استفاده کنند ونیروهای ناکارآمد و خیانتکار را کنار گذاشته وبه آنها فرصت و مجالی برای بروز وظهور ندهند.به امید آنکه دانشگاه شهر دارالمومنین وشهر مقاومت وایثار روزی جایگاه واقعی خود را درسایه راهکارهای مدبرانه وعلمی وخردمندنه جناب آقای دکتر رضادوست بیا
    به نظر می رسد هیچ کس تابه حال به اندازه مسئولین دانشگاه آزاد در خراب کردن چهره ی دینی واسلامی شهر دزفول ومردم دزفول موثر نبوده باشد.