۱۴م، فروردین ۱۴۰۰
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷ ب.ظ | کد خبر: 87202

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” با حضور امام جمعه دزفول پروژه تکمیلی آبرسانی به روستای پولک آب منطقه احمدفداله ازتوابع شهرستان دزفول، به همت سپاه، آبفا دزفول و پیگیری امام جمعه دزفول بهره برداری شد.

در گزارش اداره آبفا شهرستان دزفول آمده است که در پی درخواست اهالی روستای پولک آب در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ به قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و بنیاد برکت از نیمه کار ماندن پروژه آبرسانی به این روستا به دلیل صعب العبور بودن و عدم حضور پررنگ مسئولین و ارسال آن به مسئولین شهرستان از جمله امام جمعه دزفول، این درخواست توسط نهاد امامت جمعه دزفول به آبفا جهت بررسی ارسال شد که پس از بررسی کارشناسی، هزینه مورد نیاز برای تکمیل پروژه ۱۰۰ میلیون ریال تعیین شده و به حجةالاسلام والمسلمین قاضی اعلام گردید.

با تأکید امام جمعه دزفول جهت تسریع در امر تکمیل پروژه و تأمین بودجه مورد نیاز، علیرغم بارش سنگین برف و باران در منطقه، مصالح مورد نیاز توسط فرمانده حوزه شهیون و با همت جهادگران و کمک اهالی به منطقه ارسال شد.

در نهایت با حضور امام جمعه دزفول به اتفاق رئیس اداره آبفای دزفول، فرمانده حوزه مقاومت شهیون و تعدادی از روحانیون گروههای جهادی  در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ در منطقه احمدفداله مراسمی از جمله اقامه نماز جماعت، سخنرانی و اهدای هدایایی به نوجوانان و جوانان و زوجهای جوان منطقه برگزار شد و روز بعد همزمان با عید مبعث پیامبر(ص) مخازن آب ساخته شده آبگیری و به بهره برداری رسیدند.

پیش از آن امام جمعه دزفول در مراسم اهدای ۱۰۰ سری جهیزیه اهدایی بنیاد برکت ستاد اجرایی حضرت امام(ره)  با حضور نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز حضرت حجةالاسلام والمسلمین موسوی‌فرد شرکت کرده سپس به همراه جمعی از مسئولین محلی، معاون فرماندار دزفول با خانواده شهید سید مدد حسینی در منطقه احمدفداله دیدار و ضمن تجلیل از ایثارگری و صبر و استقامت خانواده شهدا به خانواده شهید حسینی لوح تقدیر، قرآن کریم و هدایایی اهدا کرد.

شایان ذکر است که علیرغم طولانی بودن و صعب العبور بودن راه و همچنین بارندگی شدید، امام جمعه دزفول و همراهان شب را در منزل یکی از اهالی منطقه سپری کردند.