۱۰م، فروردین ۱۴۰۰
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۰م, فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵ ب.ظ | کد خبر: 87168

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” همزمان با سالروز ولادت منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان(عج) نشست مشترکی بین مسئولان ارشد شهرستان دزفول در محل فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد.

نعمت وحدت و همدلی در تحقق هرچه بهتر و بیشتر خدمت به مردم  رضایت پروردگار متعال را به همراه دارد

دراین جلسه حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در سخنانی با تبریک میلاد حضرت ولی عصر(عج) با تبیین نعمت وحدت و همدلی در تحقق هر چه بهتر و بیشتر خدمت به مردم که رضایت پروردگار متعال را به همراه دارد تأکید کرد: این نعمت، همراه با فروتنی و تواضع، سرمایه بی بدیلی است که همه باید قدردان آن باشیم.

دشمن بخوبی از تفرقه استفاده می‌برد و مشکلاتی بر سر حل مشکلات مردم بوجود می‌آورد که باید مراقب بود 

امام جمعه دزفول یادآور شد: دشمن بخوبی از تفرقه استفاده می‌برد و مشکلاتی بر سر حل مشکلات مردم بوجود می‌آورد که ما باید مراقب آن باشیم.

با حفظ و استمرار روحیه وحدت و همراهی مسئولان راه پیشرفت و آبادانی شهرستان دزفول شتاب خواهد گرفت

امام جمعه دزفول اظهار امیدواری کرد که با حفظ و استمرار روحیه وحدت و همراهی همه مسئولان ارشد شهرستان بسیاری از معضلات شهرستان دزفول مرتفع خواهد شد و راه پیشرفت و آبادانی در زمینه‌های کشاورزی، اقتصادی و اشتغال زایی این شهرستان شتاب بیشتری خواهد گرفت.

سخنان فرهمند پور فرماندار ویژه شهرستان دزفول:

همچنین در این جلسه که  سید احمد آوایی نماینده مردم شریف شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی، علی فرهمندپور فرماندار ویژه، محمدعلی دوایی فر شهردار و کرمی شهردار سابق دزفول حضور داشتند بر وحدت و انسجام مسئولین شهرستان تأکید و در خصوص برنامه‌ریزی جهت توسعه و پیشرفت شهرستان گفتگو شد.

علی فرهمندپور با اشاره به آنکه اتحاد و همدلی مسئولین راه برون رفت از مشکلات است، اظهار کرد: مسئولان خدمتگزاران مردم هستند، زیرا مردم ولی‌نعمت ما و صاحبان اصلی این انقلاب و نظام هستند لذا همه ما باید با وحدت، تعامل و همدلی دست در دست یکدیگر دهیم و با هر آنچه در توان داریم برای رضایت و آسایش مردم از هیچ کوششی فروگذاری نکنیم.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول گفت: استفاده از ظرفیت و توانایی‌های مسئولین، از جمله مسئولین سابق و فعلی شهرستان از مواردی است که قطعا برای پیشبرد اهداف از آن استفاده خواهد شد.