۱۰م، فروردین ۱۴۰۰
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۰م, فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۳ ب.ظ | کد خبر: 87153

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در دیدار مدیر کل صدا سیمای مرکز خوزستان و فرماندار ویژه شهرستان دزفول در نهاد امامت جمعه دزفول گفت: شهرستان دزفول دارای ظرفیتها و استعدادهای بالقوه‌ای است که اگر در این زمینه پشتیبانی شود همانند دوران دفاع مقدس خواهد درخشید.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با توجه به فعالیتهای کم نظیر قرارگاه فرهنگی شهرستان دزفول از جمله بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) دزفول اظهار داشت: ۶۰ درصد از تولیدات فرهنگی استان خوزستان مربوط به شهرستان دزفول است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول همچنین ظرفیتها و قابلیتهای شهرستان دزفول در سیمای خوزستان با مدیر کل مرکز خوزستان را در میان گذاشت.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به هنرمندان و تولید کنندگان هنری شهرستان دزفول بعنوان چهره‌های ملی اشاره کرد و افزود: نیروی انسانی و بعضی از مدیران برجسته دزفول از سرمایه‌های عظیمی است که در خدمت کشور عزیز ما ایران است، اگر در این شهرستان سرمایه گذاری شود برای شهرستان سودمند خواهد بود.

امام جمعه دزفول پیگیری مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان در جهت دیدار مردم خوزستان با مقام معظم رهبری را مهم دانست و خاطرنشان کرد: دو تاریخ مهم از جمله ۳ خرداد روز آزاد سازی خرمشهر و ۴ خرداد روز مقاومت مردم شهرستان دزفول وجود دارد که مردم مقاوم  و شهید پرور خوزستان بعنوان دژ مقاومت چنین دیداری را مشتاقانه طلب می‌نماید.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول نگاه به مسائل فرهنگی را وظیفه همه مسئولین استان دانست و تأکید کرد: مهمترین موضوع اتحاد و همدلی خوزستان است چراکه درخوزستان قومیتهای فرهنگی مختلف وجود دارد و باید برخی از تعصبات را مدیریت کرد و به موقع متذکر شد.