۲۲م، اسفند ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۲م, اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۶ ب.ظ | کد خبر: 87106

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در پی شهادت سردار حاج محمدحسن کوسه چی از فرماندهان رشید دوران دفاع مقدس پیام تسلیتی از سوی حجةالاسلام والمسلمین خسرو پناه امام جمعه موقت دزفول منتشر شد.

در متن این پیام آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

شهادت برادر و فرمانده و سردار رشید اسلام حاج محمد حسن کوسه چی را به خانواده مکرم و دوستان معزز ایشان تبریک و تسلیت عرض می کنم.

حاج محمدحسن، انسانی خلیق، با صفا، فروتن، با محبت، دلسوز، شجاع و بصیر بود و عمرش را وقف اسلام و مسلمین کرد و سالها با درد و رنج جانبازی زیست.

باری این مجاهد دزفولی، آسمانی و ملکوتی و مهمان شهیدان انقلاب شد و دوستان دار فانی‌اش را داغدار کرد و دوستان شهیدش را میزبان.

یاد این عزیز، گرامی باد؛ روزگاری رزمندگان در پادگان کرخه را آموزش نظامی می‌داد و عملیات‌های لشکر ولی عصر در دوران دفاع مقدس را به همراه سایر مجاهدان اسلام فرماندهی می‌کرد و تا پایان عمر بر امور نظامی نظارت داشت.

حاج محمد حسن به دوستانش، شهیدان صبور و محمدی زاده و حاج قاسم و حاج همت و صفوی و دیگر همرزمان شهیدش پیوست.

خداوند متعال این عزیز مجاهد را در ایام رجبیه با شهدای کربلا محشور سازد و ضیافت محمدی و علوی و ولوی را نصیب او گرداند و به والده مکرمه و همسر محترمه و فرزندان و برادران و خواهرانش برای این مصیبت و همچنین ارتحال همشیره مکرمه و نیز به دوستان و همرزمانش، به ویژه سردار رشید و سردار رئوفی را صبر عنایت کند.

طُوبى‌ لَهُمْ وَ حُسْنُ مَآبٍ

✍ عبدالحسین خسروپناه

حوزه علمیه قم

۲۲ اسفند ۱۳۹۹ مصادف با ۲۸ رجب المرجب ۱۴۴۲