۲۲م، اسفند ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۲م, اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۶:۱۵ ب.ظ | کد خبر: 87095

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در پی شهادت سردار حاج محمد حسن کوسه چی فرمانده رشید اسلام در دوران دفاع مقدس در پیامی به رهبر معظم انقلاب و خانواده ایشان تسلیت گفت.

در پیام حجت الاسلام والمسلمین قاضی آمده است:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

إِنَّا لِلَّٰهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خانواده محترم و بزرگوار کوسه چی

شهادت فرمانده رشید و جان بر کف سپاه اسلام در هشت سال دفاع مقدس، فرزند عزیز دزفول شریف، سردار حاج محمد حسن کوسه‌چی، غم و اندوه را بر جانمان نشاند و موجب تأثر و تأسف گردید.

بی تردید این شهید عزیز و محجوب و بی ادعا یادگار بزرگ شهیدان و رزمندگان دفاع مقدس و بخش عظیمی از کارنامه درخشان حماسه آفرینی‌های تیپ و لشکر و گردان‌های خط شکن شهرستان دزفول و استان خوزستان و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

اوج اخلاص و تقوا و بی ادعایی سردار کوسه چی از او فرمانده‌ای محجوب و محبوب ساخته بود و اعتقاد راسخ او به مبانی ارزشمند اسلام و انقلاب، او را سربازی بصیر و فداکار برای امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری نموده بود.

سردار کوسه چی تا آخرین نفس در کسوت سرباز فداکار انقلاب باقی ماند و سرانجام پس از حضور در رزمایش بزرگ سپاه، به بیماری کرونا مبتلا و امروز به دیدار حق شتافت و به شهادت رسید و به یاران شهیدش پیوست.

اینجانب ضمن عرض تسلیت، این ضایعه تأسف بار به فرمانده کل قوا، مقام معظم رهبری، خانواده محترم و مردم شریف شهرستان دزفول و استان خوزستان و سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از خداوند متعال برای خانواده ایشان صبر و اجر و برای روح آن شهید عزیز همنشینی با سید و سالار شهیدان و یاران شهیدش را خواستارم.

                                                                              وَ السَّلامُ عَلَیْکُمْ وَ رَحْمَةُ اللّهِ وَ بَرَکاتُهُ

                                                                                 سید محمد علی قاضی دزفولی

                                                                                        امام جمعه دزفول