۲۹م، اسفند ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید عبدالامیر اسحاق زاده

در هر کاری که می‌کنید اول خدا را در نظر داشته باشید.

زمان انتشار: ۲۹م, اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 86983

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه شهید عبدالامیر اسحاق زاده

وصیت نکردن مایه ننگ این جهان و آتش عذاب دوزخ است(رسول اکرم)

مکتب اسلام عزیزمان دستور می‌دهد تا دست از آزادی خواهی استقلال طلبی بر نداریم و ما نیز بر نخواهیم داشت(امام خمینی)

شهادت هدیه‌ای است الهی برای کسانی که لایق باشند(امام خمینی)

 الَّذِینَ آمَنُوا وَ هاجَرُوا وَ جاهَدُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ بِأَمْوالِهِمْ وَ أَنْفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَةً عِنْدَ اللَّهِ وَ أُولئِکَ هُمُ الْفائِزُونَ

با سلام و درود به رهبر کبیر انقلاب، امام خمینی و امت شهید پرور ایران.

اولین قسمت درباره ملت شهید پرور این است که فقط و فقط پیروی از احکام الهی اسلامی و اطاعت از ولایت فقیه و حفظ خون و ادامه راه شهدا باشند و این دنیای پست شما را گول نزند و تنها در هر کاری که می‌کنید اول خدا را در نظر داشته باشید و بهشت و جهنم را با آن همه زیبایی و با وحشت بیاد داشته باشید.

مسائل اسلامی را بدقت اجرا کنید و مراعات نمائید تا در زیر سایه امام زمان(عج) و رهبری امام، انقلاب را به پیش برید و امر به معروف و نهی از منکر نمائید و دیگران را نیز به مسائل اسلامی آشنا سازید و فرزندان خود را با قرآن بیشتر آشنا سازید و از راه منحرف باز دارید تا نور ایمان در شما و خانواده‌های شما جلوه گر شود؛ ومسائل شرعیه را کاملا اجرا نمائید.

اما یک توصیه دیگر به دانش آموزان و دانشجویان این است که به قول رهبر کبیر انقلاب امام خمینی که می‌فرماید، درس برای خدا بخوانید این است که: در جمهوری اسلامی ایران باید درس را برای خدا خواند نه برای نمره. باید علم را کسب کرد نه امتیاز و با این کار خود اسلام و جمهوری اسلامی را از این فرهنگ غرب نجات دهید و اسلام را بسوی خودکفایی برسانید.

به خانواده خود این وصیت را می‌کنم که کاملا مسائل شرعیه را رعایت و به آنها عمل نماید و از کارهایی که گناه کبیره و صغیره می‌آورد مثل غیبت کردن، بپرهیزند و هر کاری را که می‌کنید، اول خدا را در نظر داشته باشید و بعد بهشت و جهنم. در فکر و ذهن خود مجسم سازید و دعا و احادیث بیشتر بخوانید و جلسات قرآن تشکیل دهید و از قرآن عبرت بگیرید و به آن توجه نمائید تا به نور ایمان برسید و قرآن بخوانید. ملائکه خانه را پر از نور و ایمان می‌کند.

گرچه من در تشکیل آن جلسات سهل انگاری می‌کردم و کمتر عمل می‌کردم ولی شما این کار را نکنید. گرچه من خود خیلی گناه کرده‌ام و با کوله باری از گناه در این جهاد مقدس شرکت کردم؛ مگر خدا با آن همه فضل و کرامتش در سرای دیگر ببخشد و امیدوارم که رحمت خداوند از ما کم نگردد.

به دوستان و آشنایان و نزدیکان نیز توصیه می‌کنم که اینقدر به فکر مادیات نباشند و به اسلام بنگرند و امر امام را سرلوحه کار خود قرار دهند و امیدوارم که در این عملیات امام زمان(عج) ببینیم و از خانواده‌های شهدا دلجوئی نمائیم و من در این عملیات که شرکت کرده‌ام و تنها و تنها رهبری آن را امام زمان(عج) بر عهده داشته و به کمک خداوند به پیروزی نهایی رسانیده باعث شود که من از آزمایش موفق به در آیم ا‌ن‌شاءالله تعالی

از خداوند متعال عظمت اسلام و مسلمین و نابودی تمام ابرقدرتها را خواهانم و همچنین رفع تعجیل در فرج ظهور امام زمان و طول عمر امام خمینی را خواهانم.

امیدوارم که ما نیروهای پاسدار امام زمان(عج) راه ورود کربلا را که برای تمام ملت ایران آرزو شده و باعث رضایت خانواده‌های شهیدان می‌گردد با هم زیارت کنیم.            والسلام

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول