۷م، اسفند ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۷م, اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۴:۱۹ ب.ظ | کد خبر: 86899

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در پی برگزیده شدن کتاب “سیر تدوین و تطور صحابه نگاری” در سی و هشتمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در بخش سیره معصومان و اصحاب، از سوی امام جمعه دزفول پیام تبریکی به حجةالاسلام والمسلمین محمدرضا هدایت پناه صادرشد.

در متن پیام حجةالاسلام والمسلمین قاضی آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

فرهیخته گرامی جناب حجةالاسلام والمسلمین دکتر محمدرضا هدایت پناه

تکریم دانش و پژوهش و علم اندوزی و تعظیم و بزرگداشت دانشمندان و پژوهشگران، نه تنها آموزه‌ای دینی، بلکه تکلیفی انسانی و اجتماعی برای همه بشریت است.

رسیدن به نقطه رهایی و آغاز زایش و افزودن به علم و پاسخ دادن به پرسش‌های پیچیده علمی، مستلزم مجاهدتی مداوم و مستمر و صرف بهترین روزها و سالهای زندگی است.

سلامتان باد که با گذر از همه این دشواری‌ها و ناملایمات اینک در میان اندیشمندان و نویسندگان ایران عزیز در جایگاهی قرار گرفته‌اید که کتاب ارزشمندتان با موضوع سیر تدوین و تطور صحابه نگاری، به عنوان کتابی که حاصل دوازده سال پژوهش درباره دانش صحابه نگاری و در بازه زمانی ده قرن بوده است به عنوان کتاب سال جمهوری اسلامی ایران برگزیده شده است.

مرحبا و مبارک باد بر شما فرزند خلف دزفول عالم خیز و متدین پرور، که با رسیدن به این درجه و جایگاه در پژوهش علوم انسانی و دینی برای ایران و اسلام و تشیع افتخار آفریدید و بار دیگر آوازه بلند علم و اجتهاد و عرفان را در سرزمین افتخارات، دزفول عزیز، احیاء نمودید.

اینجانب کسب این افتخار بزرگ را به جنابعالی و جامعه حوزویان شهرستان دزفول تبریک عرض می‌نمایم.

                                                                                       سیدمحمدعلی قاضی امام جمعه دزفول

گفتنی است مراسم اختتامیه سی‌وهشتمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران با بررسی ده هزار عنوان کتاب در دوم اسفند امسال در مجموعه سعدآباد برگزار شد.