۲۲م، بهمن ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۲م, بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۳ ق.ظ | کد خبر: 86831

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” به مناسبت دهه مبارک فجر آیین افتتاح تأمین برق روستای لطف آباد در بخش شهیون و منطقه سر سرباز شهر سیاه منصور با حضور مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان و جمعی از معاونین، حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول، آوایی نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، فرهمندپور فرمانده شهرستان و جمعی از مسئولین ادارات بصورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

دکتر پیام فر در این مراسم ضمن خوشامدگویی و تبریک دهه فجر انرژی برق را زیرساخت تمام امور دانست و گفت: مدیریت برق شهرستان دزفول در راستای توسعه پایدار و با دیدگاه درون زایی و برون نگری سیاستگذاری توزیع برق استان و همچنین با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری تلاش کرده است که بهترین شرایط را برای شهرستان دزفول فراهم نماید.

وی با اشاره به پویایی شرکت توزیع برق شهرستان تصریح کرد: شرکت توزیع برق شهرستان دزفول در جهت انجام رسالت خود تلاش کرده است که برق مستمر و پایدار برای تابستان سال ۱۴۰۰ منطقه را تأمین کند.

دکتر پیام فر افزود: نگاه ما به افق بلند و حرکت به سمت استانداردهای کشوری و بین المللی خواهد بود.

همچنین آوایی نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: برای حل مشکلات باید همگرایی داشته باشیم و بر اساس آیات قرآن برای انجام کارها همه باهم متحد عمل کنیم.

این مراسم در سالن همایش سوم شعبان دزفول برگزار شد و پروژه‌ها به فرمان امام جمعه دزفول افتتاح شدند.

شایان ذکر است که در منطقه لطف آباد تعداد ۱۱ خانوار و در منطقه سر سرباز ۲۰۰ خانوار از نعمت برق بهره مند می‌شوند، در منطقه سر سرباز مبلغی بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است؛ همچنین در این آیین امور برق شمال نیز افتتاح شد که گام بلندی در خدمت رسانی خواهد بود.