۲۶م، بهمن ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب

امام جمعه دزفول: همانگونه که رمز پیروزی انقلاب وحدت بود؛ رمز استمرار انقلاب نیز وحدت است.

زمان انتشار: ۲۶م, بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱:۴۶ ب.ظ | کد خبر: 86816

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار سرهنگ لیلی زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول، مسئول عقیدتی سیاسی سپاه و مسئول آموزش و تربیت سپاه به منظور تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب اسلامی گفت: برپایی جشن چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی بسیار مسرت بخش است خصوصا که با میلاد باسعادت حضرت زهرا(س) و در آستانه ماه رجب واقع شده است.

امام جمعه دزفول افزود: انقلاب و نهضت اسلامی که امام راحل بنیان نهاد، تمام دنیا را تکان داد و بر مرزبندیهایی که قدرتهای استکباری ترسیم کرده بودند خط بطلان کشید و آنها را به هم ریخت؛ و امروز نیز همان راه و مسیر نورانی با رهبری خلف صالح امام استمرار دارد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: هزینه‌ها و سرمایه‌های زیادی در این راه داده‌ایم؛ شهدا که جان خود را فدا کردند سرمایه کمی نبودند ولی دستاوردهای انقلاب نیز ارزشمند و برزرگ هستند و نمی‌توان آنها را توصیف کرد، پس از گذشت ۴۲ سال، هنوز نتوانسته‌ایم ابعاد گسترده و اثرگذار انقلاب در دنیا و تاریخ بشریت را تبیین کنیم.

امام جمعه دزفول گفت: خونهای پاک و مطهری که در راه اسلام اهدا شدند نهال نوپای انقلاب را آبیاری کرده و امروز به درخت تنومند و بزرگی تبدیل شده که هم ریشه دوانده و هم شاح و برگ آن تمام منطقه را فرا گرفته است و دهه مبارک فجر فرصت مغتنمی است که انقلاب را بازخوانی کنیم.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: مقام عظمای ولایت در بیانیه گام دوم انقلاب برای چهله دوم انقلاب سه مرحله “چه بوده‌ایم” چه “هستیم” و “چه باید باشیم” را بعنوان نقشه راه کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ترسیم کردند که باید با تجزیه و تحلیل دقیق و بر اساس آن حرکت رو به جلو را ادامه دهیم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: ولایتمداری و پیروی از ولایت نباید در شعار تنها باشد بلکه باید دقیقا پا جا پای رهبری گذاشته و از احساسات غیرعقلانی پرهیز شود، برادری و همدلی مورد رضایت امام زمان(عج) و مطابق منویات  مقام معظم رهبری می‌باشد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: نباید اختلاف سلیقه باعث شود که دشمن احساس کند که فاصله ایجاد شده بلکه باید احساس کند که نیروهای انقلابی، حزب الهی و ولایی منسجم و ید واحده هستند، همانگونه که رمز پیروزی انقلاب وحدت بود؛ رمز استمرار انقلاب نیز وحدت است باید با وحدت اصل انقلاب، ولایت و نظام تقویت شود.