۲۰م، بهمن ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۰م, بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۰ ب.ظ | کد خبر: 86733

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول و رییس شورای تبلیغ در مراسم معارفه امام جماعت جدید مسجد رسول اعظم ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و ولادت حضرت زهرا(س) گفت: باید شاکر انقلاب بوده و فراموش نکنیم که چه پیشرفتهایی ایجاد شده است.

امام جمعه دزفول افزود: اقشار مختلف جامعه اسلامی ایران در مقابل دشمنان مقاومت کرده و نتیجه آن سربلندی و عزت امروز است.

وی ادامه داد: دشمنان خوابهای آشفته فراوانی برای ملت و کشور ایران می‌دیدند ولی پس از ۴۲ سال از پیروزی انقلاب همچنان سربلند و سرافراز ایستاده‌ایم و روز به روز نیز بر عزت ما افزوده شده است ولی دشمنان روز به روز ضعیف‌تر شده‌اند و به اعتراف همه کارشناسان، آمریکا رو به افول رفته است.

رییس شورای تبلیغ شهرستان دزفول در خصوص وظایف شورای تبلیغ اظهار داشت: شورای تبلیغ ایده نویی بوده که در شهرستان بنا نهاده شده است و در کشور می‌تواند الگو باشد، در این شورا مشکلات و مسائل مساجد را با فکر جمعی بررسی کرده و تصمیم گیری می‌شود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن تقدیر از حجةالاسلام حمزه نژاد که در این مسجد اقامه نماز جماعت می‌کرد گفت: با مشورت و نظر هیئت امنای مسجد، حجةالاسلام رکنی زاده به امامت جماعت مسجد معرفی و امید است که در مسائل خطیر و مهمی که به عهده دارد موفق باشد.